На головну
Гемофiлiя Гемофилия
Портал громадської організації інвалідів "Всеукраїнське товариство гемофілії"Запитайте у спеціалістів

Стасишин Олександра

Стасишин Олександра


Вiддiлення: Гематологія
Аблiкова Iрина

Аблiкова Iрина


Вiддiлення: Реабілітація
Красівська Валерія

Красівська Валерія


Вiддiлення: Лабораторія
 

НовиниЛетний реабилитационный лагерь в г. Яремче. Постфактум (RU) 18.07.2017 Летний реабилитационный лагерь в г. Яремче. Постфактум (RU) (1)

Новини ВТГ


С 3 по 13 июня в городе Яремче (Ивано-Франковская обл.) состоялся летний лагерь для детей с гемофилией, в который съехались мальчики из многих областей Украины.
До обласних лікарень почали надходити препарати факторів згортання крові (UA) 15.07.2017 До обласних лікарень почали надходити препарати факторів згортання крові (UA) (0)

Новини ВТГ


В Україні триває надходження препаратів факторів згортання крові до обласних лікарень з державної закупівлі за 2016 рік. На сьогодні поставлено 30% препаратів.
Літній табір у місті Яремче. День третій (UA) 09.06.2017 Літній табір у місті Яремче. День третій (UA) (0)

Новини ВТГ


Ще один день в літньому таборі у місті Яремче (Івано-Франківська область). Похід у гори.
Літній табір у місті Яремче. День другий (UA) 07.06.2017 Літній табір у місті Яремче. День другий (UA) (0)

Новини ВТГ


У місті Яремче (Івано-Франківська область) продовжується робота літнього табору. Майстер-клас під керівництвом професійної маніпуляційної медсестри з самостійного внутрішньовенного введення препаратів та чемпіонат з настольного тенісу.
Літній табір у місті Яремче. День перший (UA) 06.06.2017 Літній табір у місті Яремче. День перший (UA) (0)

Новини ВТГ


3-го червня 2017 року у місті Яремче (Івано-Франківська область) розпочав свою роботу літній табір для дітей хворих на гемофілію.
Засідання з питання гемофілії в Державній адміністрації м. Києва (UA) 19.05.2017 Засідання з питання гемофілії в Державній адміністрації м. Києва (UA) (0)

Новини ВТГ


18 травня 2017 року відбулось засідання з питання гемофілії в Державній адміністрації міста Києва. У засіданні взяли участь заступник голови Київської міської державної адміністрації М.Ю. Поворозник, директор ДОЗ КМДА Д.В. Турчак, заступник директора ДОЗ КМДА, начальник управління з організації медичної допомоги В.Г. Гінзбург та Голова правління ВТГ О.П. Шміло. У ході засідання було розроблено ряд напрямків у лікуванні пацієнтів з гемофілією міста Києва.
Зустріч ПРООН з представниками громадських організацій (UA) 19.05.2017 Зустріч ПРООН з представниками громадських організацій (UA) (0)

Новини ВТГ


17 травня 2017 року ПРООН в Україні провели збори з представниками громадських організацій. Тема зборів: "Інформація про закупівлі препаратів за 2016 рік". Наразі тендери по дорослій та дитячій гемофілії відбулись.
Зустріч Голови ВТГ О.П. Шміло зі спеціалістом МОЗ О.А. Голубовською (UA) 18.05.2017 Зустріч Голови ВТГ О.П. Шміло зі спеціалістом МОЗ О.А. Голубовською (UA) (0)

Новини ВТГ


16 травня 2017 року відбулась робоча зустріч Голови правління ВТГ О.П. Шміло з головним позаштатним спеціалістом МОЗ за спеціальностю "інфекційні хвороби" д.м.н. О.А. Голубовською. Було напрацьовано систему виявлення та подальшого лікування гепатитів у пацієнтів з гемофілією. Поки це пацієнти з гемофілією міста Києва, але в подальшому буде охвачено всі регіони України.
Всесвітній день гемофілії - Полтава 19.04.2017 Всесвітній день гемофілії - Полтава (0)

Новини ВТГ


У випадках достатньої підготовки хворого або його родини введення антигемофільних препаратів в ургентних випадках можна доручити їм. З цією метою хворого забезпечують необхідними препаратами для здійснення трансфузій в домашніх умовах. Це дозволяє значно швидше припинити кровотечу.
ПРООН: Пацієнти з гемофілією отримають якісні європейські ліки 18.04.2017 ПРООН: Пацієнти з гемофілією отримають якісні європейські ліки (0)

Новини ВТГ


З нагоди Всесвітнього дня гемофілії, Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) та Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) повідомляють про завершення всіх процедур закупівлі ліків для дорослих і дітей з гемофілією відповідно до угоди між сторонами.
Заходи з нагоди Всесвітнього дня гемофілії (UA) 15.04.2017 Заходи з нагоди Всесвітнього дня гемофілії (UA) (0)

Новини ВТГ


19 квітня Всеукраїнське Товариство Гемофілії проводить заходи з нагоди Всесвітнього дня гемофілії. Місце проведення першого - київський стадіон "Динамо". Під час заходу відбудуться зустрічі з відомими футболістами клубу "Динамо", екскурсія до музею "Динамо", майстер-клас за участю зірок українського футболу. Після закінчення заходу - традиційна Школа гемофілії.

Новини 1 - 11 з 191
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Наст. | Кінець Всі