На головну
Гемофiлiя Гемофилия
Портал громадської організації інвалідів "Всеукраїнське товариство гемофілії"Запитайте у спеціалістів

Стасишин Олександра

Стасишин Олександра


Вiддiлення: Гематологія
Аблiкова Iрина

Аблiкова Iрина


Вiддiлення: Реабілітація
Красівська Валерія

Красівська Валерія


Вiддiлення: Лабораторія
 

НовиниЛітній табір у місті Яремче. День третій (UA) 09.06.2017 Літній табір у місті Яремче. День третій (UA) (0)

Новини ВТГ


Ще один день в літньому таборі у місті Яремче (Івано-Франківська область). Похід у гори.
Літній табір у місті Яремче. День другий (UA) 07.06.2017 Літній табір у місті Яремче. День другий (UA) (0)

Новини ВТГ


У місті Яремче (Івано-Франківська область) продовжується робота літнього табору. Майстер-клас під керівництвом професійної маніпуляційної медсестри з самостійного внутрішньовенного введення препаратів та чемпіонат з настольного тенісу.
Літній табір у місті Яремче. День перший (UA) 06.06.2017 Літній табір у місті Яремче. День перший (UA) (0)

Новини ВТГ


3-го червня 2017 року у місті Яремче (Івано-Франківська область) розпочав свою роботу літній табір для дітей хворих на гемофілію.
Засідання з питання гемофілії в Державній адміністрації м. Києва (UA) 19.05.2017 Засідання з питання гемофілії в Державній адміністрації м. Києва (UA) (0)

Новини ВТГ


18 травня 2017 року відбулось засідання з питання гемофілії в Державній адміністрації міста Києва. У засіданні взяли участь заступник голови Київської міської державної адміністрації М.Ю. Поворозник, директор ДОЗ КМДА Д.В. Турчак, заступник директора ДОЗ КМДА, начальник управління з організації медичної допомоги В.Г. Гінзбург та Голова правління ВТГ О.П. Шміло. У ході засідання було розроблено ряд напрямків у лікуванні пацієнтів з гемофілією міста Києва.
Зустріч ПРООН з представниками громадських організацій (UA) 19.05.2017 Зустріч ПРООН з представниками громадських організацій (UA) (0)

Новини ВТГ


17 травня 2017 року ПРООН в Україні провели збори з представниками громадських організацій. Тема зборів: "Інформація про закупівлі препаратів за 2016 рік". Наразі тендери по дорослій та дитячій гемофілії відбулись.
Зустріч Голови ВТГ О.П. Шміло зі спеціалістом МОЗ О.А. Голубовською (UA) 18.05.2017 Зустріч Голови ВТГ О.П. Шміло зі спеціалістом МОЗ О.А. Голубовською (UA) (0)

Новини ВТГ


16 травня 2017 року відбулась робоча зустріч Голови правління ВТГ О.П. Шміло з головним позаштатним спеціалістом МОЗ за спеціальностю "інфекційні хвороби" д.м.н. О.А. Голубовською. Було напрацьовано систему виявлення та подальшого лікування гепатитів у пацієнтів з гемофілією. Поки це пацієнти з гемофілією міста Києва, але в подальшому буде охвачено всі регіони України.
Всесвітній день гемофілії - Полтава 19.04.2017 Всесвітній день гемофілії - Полтава (0)

Новини ВТГ


У випадках достатньої підготовки хворого або його родини введення антигемофільних препаратів в ургентних випадках можна доручити їм. З цією метою хворого забезпечують необхідними препаратами для здійснення трансфузій в домашніх умовах. Це дозволяє значно швидше припинити кровотечу.
ПРООН: Пацієнти з гемофілією отримають якісні європейські ліки 18.04.2017 ПРООН: Пацієнти з гемофілією отримають якісні європейські ліки (0)

Новини ВТГ


З нагоди Всесвітнього дня гемофілії, Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) та Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) повідомляють про завершення всіх процедур закупівлі ліків для дорослих і дітей з гемофілією відповідно до угоди між сторонами.
Заходи з нагоди Всесвітнього дня гемофілії (UA) 15.04.2017 Заходи з нагоди Всесвітнього дня гемофілії (UA) (0)

Новини ВТГ


19 квітня Всеукраїнське Товариство Гемофілії проводить заходи з нагоди Всесвітнього дня гемофілії. Місце проведення першого - київський стадіон "Динамо". Під час заходу відбудуться зустрічі з відомими футболістами клубу "Динамо", екскурсія до музею "Динамо", майстер-клас за участю зірок українського футболу. Після закінчення заходу - традиційна Школа гемофілії.
Пресс-конференция ко Всемирному дню гемофилии в Днепре (RU) 14.04.2017 Пресс-конференция ко Всемирному дню гемофилии в Днепре (RU) (0)

Новини ВТГ


В пресс-центре "Мост" (Днепр) состоялась пресс-конференция, приуроченная ко Всемирному дню гемофилии, который отмечают 17 апреля. 

Источник: nashemisto.dp.ua

Конференція до Всесвітнього дня гемофілії - м. Дніпро, 14 квітня 10.04.2017 Конференція до Всесвітнього дня гемофілії - м. Дніпро, 14 квітня (0)

Новини ВТГ


14 квітня у м. Дніпро відбудеться конференція «Гемофілія. Актуальні питання діагностики та сучасного лікування. Організація допомоги пацієнтам з гемофілією». Запрошуються усі бажаючі.
Круглий стіл з ортопедичних аспектів у лікуванні гемофілії, Брюссель 30.03.2017 Круглий стіл з ортопедичних аспектів у лікуванні гемофілії, Брюссель (0)

Новини ВТГ


Пропонуємо усім зацікавленим фахівцям подавати заявки до ВТГ до 15 травня.
Колективне звернення пацієнтів з гемофілією до в. о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун щодо неналежної якості препарату «Біоклот А» 25.03.2017 Колективне звернення пацієнтів з гемофілією до в. о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун щодо неналежної якості препарату «Біоклот А» (1)

Новини ВТГ


Запрошуємо всіх пацієнтів, що мають занепокоєння стосовно якості препарату «Біоклот А», долучитися до підписання відкритого коллективного листа
Зустріч керівника ВТГ з головним інфекціоністом О.А. Голубовською (UA) 22.03.2017 Зустріч керівника ВТГ з головним інфекціоністом О.А. Голубовською (UA) (0)

Новини ВТГ


21 березня 2017 року відбулась робоча зустріч представника ВТГ О.П. Шміло з керівником кафедри інфекційних хвороб НМУ ім. О.О. Богомольця, головним позаштатним спеціалістом МОЗ зі спеціальності інфекційні хвороби, професором, доктором медичних наук О.А. Голубовською.
Про що не розповідає МОЗ України (UA) 19.03.2017 Про що не розповідає МОЗ України (UA) (0)

Новини ВТГ


15 березня 2017 року у МОЗ України відбулась робоча зустріч представників Всесвітньої Федерації Гемофілії (Канада), Європейського Консорціуму Гемофілії (Бельгія) та Всеукраїнського Товариства Гемофілії з в.о. Міністра охорони здоров’я Уляною Супрун, заступником Міністра Олександром Лінчевським, генеральним директором Д.П. "Державний експертний центр Міністерства охорони здоров'я України" Тетяною Думенко.
Конференція Європейського Консорціуму Гемофілії у Парижі (UA) 06.02.2017 Конференція Європейського Консорціуму Гемофілії у Парижі (UA) (0)

Новини ВТГ


3-4 лютого 2017 р. в м. Париж (Франція) відбувся захід Європейського Консорціуму Гемофілії, присвячений питанню закупівлі препаратів для хворих на гемофілію. У заході взяли участь представник Всеукраїнського Товариства Гемофілії, співробітник ДУ "Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України" (м. Львів) і представник ПРООН.
Січневі збори правління ВТГ у Києві (UA) 01.02.2017 Січневі збори правління ВТГ у Києві (UA) (0)

Новини ВТГ


27 січня 2017 року у м. Києві відбулись збори правління ВТГ.
В Україні пацієнти з гемофілією не забезпечені якісними лікарськими препаратами - ВТГ (детально) 28.01.2017 В Україні пацієнти з гемофілією не забезпечені якісними лікарськими препаратами - ВТГ (детально) (0)

Новини ВТГ


Сьогодні до проблеми із забезпеченням препаратами хворих на гемофілію додалася ще й проблема масового інфікування ВІЛ, гепатит В, С через внутрішньовенне введення препаратів минулого століття (плазми, кріопреципітату).
В Україні люди з гемофілією масово інфіковані - активісти 28.01.2017 В Україні люди з гемофілією масово інфіковані - активісти (0)

Новини ВТГ


В Україні пацієнти з гемофілією з 16 років у 99% інфіковані гепатитом С. Про це на прес-конференції заявив голова правління Всеукраїнського товариства гемофілії Олександр Шміло.

Новини 1 - 19 з 189
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Наст. | Кінець Всі