На головну
Гемофiлiя Гемофилия
Портал громадської організації інвалідів "Всеукраїнське товариство гемофілії"Запитайте у спеціалістів

Стасишин Олександра

Стасишин Олександра


Вiддiлення: Гематологія
Аблiкова Iрина

Аблiкова Iрина


Вiддiлення: Реабілітація
Красівська Валерія

Красівська Валерія


Вiддiлення: Лабораторія
 

НовиниВ Украине появятся лекарства от редких болезней (RU) 28.12.2017 В Украине появятся лекарства от редких болезней (RU) (0)

Законодавство


В перечень попали такие заболевания, как рассеянный склероз, болезнь Гоше, мукополисахаридоз, муковисцидоз, гемофилия и другие.
Ольга Богомолець: "Цілий букет смертельних захворювань - переливання крові в Україні стане смертельно небезпечним" (UA) 15.12.2017 Ольга Богомолець: "Цілий букет смертельних захворювань - переливання крові в Україні стане смертельно небезпечним" (UA) (0)

Законодавство


Замість плану стратегічного розвитку донорства у воюючій країні ми отримаємо подальшу деградацію надважливого напрямку медицини.
ПРООН здійснюватиме закупівлі лікзасобів для України за довгостроковими договорами (UA) 15.12.2017 ПРООН здійснюватиме закупівлі лікзасобів для України за довгостроковими договорами (UA) (0)

Законодавство


Програма розвитку ООН здійснюватиме закупівлю лікарських засобів для України через підписання довгострокових договорів із фармвиробниками, повідомила прес-служба Міністерства охорони здоров'я.
Розміри державної соціальної допомоги людині з інвалідністю з дитинства та дітям людини з інвалідністю на 2017 рік (UA) 08.11.2017 Розміри державної соціальної допомоги людині з інвалідністю з дитинства та дітям людини з інвалідністю на 2017 рік (UA) (0)

Законодавство


Верховною Радою України 3 жовтня 2017 року прийнято Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій №2148-VIII", яким з 1 жовтня 2017 року передбачено підвищення розмірів державної соціальної допомоги, призначеної відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу людині з інвалідністю з дитинства та дітям людини з інвалідністю".
Трансфузіологія. Що робити, коли потрібне перезавантаження (UA) 07.11.2017 Трансфузіологія. Що робити, коли потрібне перезавантаження (UA) (0)

Законодавство


В рамках III міждисциплінарного наукового конгресу з міжнародною участю «Актуальні питання інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві, гінекології та неонатології» пройшла непоміченою з боку анестезіологів неабияка подія – дискусійна сесія «Проблемні питання трансфузійної терапії».
Виготовлення та обіг препаратів крові: проблемні питання та шляхи їх вирішення (UA) 13.10.2017 Виготовлення та обіг препаратів крові: проблемні питання та шляхи їх вирішення (UA) (0)

Законодавство


10 жовтня 2017 р. у Міністерстві охорони здоров’я України відбулося засідання круглого столу на тему «Державне регулювання виготовлення та обігу компонентів і препаратів донорської крові в Україні» задля визначення шляхів підвищення ефективності функціонування служби крові в Україні. До дискусії, у якій брала участь Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, долучилися науковці, громадськість та керівники закладів служб крові з усіх куточків України.
Централізація замість децентралізації: Уряд ухвалив рішення про створення закупівельної організації у сфері охорони здоров’я (UA) 24.08.2017 Централізація замість децентралізації: Уряд ухвалив рішення про створення закупівельної організації у сфері охорони здоров’я (UA) (0)

Законодавство


23 серпня на засіданні Уряд ухвалив розпорядження «Про схвалення Концепції реформування механізмів публічних закупівель лікарських засобів та медичних виробів», що передбачає створення централізованої закупівельної організації.
Наказ МОЗ № 1422 з переліком затверджених джерел міжнародніх протоколів (UA) 24.08.2017 Наказ МОЗ № 1422 з переліком затверджених джерел міжнародніх протоколів (UA) (0)

Законодавство


Цим чинним наказом МОЗ дозволяє використовувати українським лікарям новітні міжнародні протоколи лікування. До наказу додається форма інформованої згоди пацієнта.
ПРООН розпочала закупівлі медикаментів за кошти 2017 року (UA) 22.08.2017 ПРООН розпочала закупівлі медикаментів за кошти 2017 року (UA) (0)

Законодавство


Програма розвитку ООН в Україні розпочала закупівлі ліків за кошти держбюджету 2017 року. Тендери оголосили для 11 із 15 напрямів, закупівлі за якими зараз проводить організація.
Минздрав отклонил инициативу Харьковского облсовета (RU) 17.08.2017 Минздрав отклонил инициативу Харьковского облсовета (RU) (0)

Законодавство


Министерство здравоохранения не поддержало инициативу Харьковского областного совета относительно законодательного урегулирования вопроса пожизненного обеспечения лечения пациентов с орфанными заболеваниями.

Новини 1 - 10 з 270
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Наст. | Кінець Всі