На головну
Гемофiлiя Гемофилия
Портал громадської організації інвалідів "Всеукраїнське товариство гемофілії"Запитайте у спеціалістів

Стасишин Олександра

Стасишин Олександра


Вiддiлення: Гематологія
Аблiкова Iрина

Аблiкова Iрина


Вiддiлення: Реабілітація
Красівська Валерія

Красівська Валерія


Вiддiлення: Лабораторія
 

НовиниВиготовлення та обіг препаратів крові: проблемні питання та шляхи їх вирішення (UA) 13.10.2017 Виготовлення та обіг препаратів крові: проблемні питання та шляхи їх вирішення (UA) (0)

Законодавство


10 жовтня 2017 р. у Міністерстві охорони здоров’я України відбулося засідання круглого столу на тему «Державне регулювання виготовлення та обігу компонентів і препаратів донорської крові в Україні» задля визначення шляхів підвищення ефективності функціонування служби крові в Україні. До дискусії, у якій брала участь Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, долучилися науковці, громадськість та керівники закладів служб крові з усіх куточків України.
Централізація замість децентралізації: Уряд ухвалив рішення про створення закупівельної організації у сфері охорони здоров’я (UA) 24.08.2017 Централізація замість децентралізації: Уряд ухвалив рішення про створення закупівельної організації у сфері охорони здоров’я (UA) (0)

Законодавство


23 серпня на засіданні Уряд ухвалив розпорядження «Про схвалення Концепції реформування механізмів публічних закупівель лікарських засобів та медичних виробів», що передбачає створення централізованої закупівельної організації.
Наказ МОЗ № 1422 з переліком затверджених джерел міжнародніх протоколів (UA) 24.08.2017 Наказ МОЗ № 1422 з переліком затверджених джерел міжнародніх протоколів (UA) (0)

Законодавство


Цим чинним наказом МОЗ дозволяє використовувати українським лікарям новітні міжнародні протоколи лікування. До наказу додається форма інформованої згоди пацієнта.
ПРООН розпочала закупівлі медикаментів за кошти 2017 року (UA) 22.08.2017 ПРООН розпочала закупівлі медикаментів за кошти 2017 року (UA) (0)

Законодавство


Програма розвитку ООН в Україні розпочала закупівлі ліків за кошти держбюджету 2017 року. Тендери оголосили для 11 із 15 напрямів, закупівлі за якими зараз проводить організація.
Минздрав отклонил инициативу Харьковского облсовета (RU) 17.08.2017 Минздрав отклонил инициативу Харьковского облсовета (RU) (0)

Законодавство


Министерство здравоохранения не поддержало инициативу Харьковского областного совета относительно законодательного урегулирования вопроса пожизненного обеспечения лечения пациентов с орфанными заболеваниями.
Відмірювали полдозы: бюджетних грошей не вистачить на закупівлю ліків для пацієнтів (UA) 11.08.2017 Відмірювали полдозы: бюджетних грошей не вистачить на закупівлю ліків для пацієнтів (UA) (0)

Законодавство


Міністерство охорони здоров'я наприкінці липня оголосило про старт закупівель ліків за гроші держбюджету 2017 року. Виділені на ці цілі майже 6 млрд. гривень будуть розподілені між трьома міжнародними організаціями - Програма розвитку ООН (ПРООН, UNDP), Crown Agents і ЮНІСЕФ. Пізній старт закупівель призведе до того, що не всі ліки встигнуть доїхати до українських лікарень до кінця року. Більш того, виділених коштів вистачить лише для того, щоб покрити половину потреб українських пацієнтів в медикаментах.
МОЗ України скасувало інститут головних позаштатних спеціалістів (UA) 21.07.2017 МОЗ України скасувало інститут головних позаштатних спеціалістів (UA) (0)

Законодавство


20 липня скасовано інститут головних позаштатних спеціалістів Міністерства охорони здоров’я України. Для пересічного громадянина головний позаштатний спеціаліст МОЗ України – це головний лікар в країні з певної спеціалізації. Це авторитетна особа, що зазвичай має науковий ступінь та вчене звання, дуже добру репутацію як спеціаліста і чергу пацієнтів на місяці вперед. На додаток, головним позаштатним спеціалістам МОЗ України неформально підпорядковувалися обласні головні позаштатні спеціалісти, тобто була ціла мережа підлеглих.
Уряд затвердив перелік ліків та медвиробів, що закуповуються міжнародними організаціями у 2017 р. (UA) 15.07.2017 Уряд затвердив перелік ліків та медвиробів, що закуповуються міжнародними організаціями у 2017 р. (UA) (0)

Законодавство


12 липня 2017 р. Уряд України ухвалив постанову, що затверджує перелік лікарських засобів та медичних виробів, що закуповуються спеціалізованими організаціями за бюджетні кошти у 2017 році.
Постанова Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 р. № 180 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" (UA) 08.07.2017 Постанова Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 р. № 180 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" (UA) (0)

Законодавство


Постанова Кабінету Міністрів України від 16 березня 2017 р. № 180 "Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України".
Ряд общественных организаций выступил против правительственного законопроекта о медреформе (RU) 23.06.2017 Ряд общественных организаций выступил против правительственного законопроекта о медреформе (RU) (0)

Законодавство


Ряд общественных организаций выступил против правительственного законопроекта о медицинской реформе №6327 и призвал рассмотреть законодательные инициативы комитета Верховной Рады по вопросам здравоохранения.
Галасюк предлагает создать рабочую группу для анализа международных закупок лекарств (RU) 24.05.2017 Галасюк предлагает создать рабочую группу для анализа международных закупок лекарств (RU) (2)

Законодавство


В Верховной Раде должна быть создана рабочая группа для анализа конфликтных ситуаций, возникающих при проведении закупок лекарств за средства госбюджета специализированными международными организациями, считает депутат Виктор Галасюк (Радикальная партия).
Україна переплатить за ліки від гемофілії 35% від вартості (UA) 21.05.2017 Україна переплатить за ліки від гемофілії 35% від вартості (UA) (0)

Законодавство


Міжнародна організація ПРООН, що закуповує для Мінздраву препарати для лікування гемофілії, збирається переплатити 35% від вартості медикаментів. За результатами тендеру чиновники ПРООН відхилили пропозицію українського виробника з найнижчою ціною, вирішивши придбати значно більш дорогий імпортний аналог.
"Биофарма" требует разобраться с непрозрачной закупкой лекарств, проведенной ПРООН (RU) 20.05.2017 "Биофарма" требует разобраться с непрозрачной закупкой лекарств, проведенной ПРООН (RU) (2)

Законодавство


По словам президента компании «Биофарма» Константина Ефименко, «Биофарма» очень положительно восприняла реформы в сфере закупок лекарств через международные организации, так как всегда участвовала в тендерах прозрачно и без посредников.
Нові підходи до стандартів якості надання медичної допомоги та їх можливі юридично-правові наслідки (UA) 14.05.2017 Нові підходи до стандартів якості надання медичної допомоги та їх можливі юридично-правові наслідки (UA) (0)

Законодавство


Роз’яснення основних змін, які стосуються кожного медичного працівника України за наказами МОЗ та законопроектами.
Оновлений розділ сайту ВТГ 17.03.2017 Оновлений розділ сайту ВТГ (0)

Законодавство


Шановні друзі! Ми додали нові документи у розділ Законодавство -> Нормативні акти. Відтепер вам доступні всі документи за ключовим словом «Гемофілія», які вийшли в країні за період з 24.11.2016 року і до сьогодні.

Новини 1 - 15 з 265
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Наст. | Кінець Всі