На головну
Гемофiлiя Гемофилия
Портал громадської організації інвалідів "Всеукраїнське товариство гемофілії"Запитайте у спеціалістів

Стасишин Олександра

Стасишин Олександра


Вiддiлення: Гематологія
Аблiкова Iрина

Аблiкова Iрина


Вiддiлення: Реабілітація
Красівська Валерія

Красівська Валерія


Вiддiлення: Лабораторія
 

НовиниРяд общественных организаций выступил против правительственного законопроекта о медреформе (RU) 23.06.2017 Ряд общественных организаций выступил против правительственного законопроекта о медреформе (RU) (0)

Законодавство


Ряд общественных организаций выступил против правительственного законопроекта о медицинской реформе №6327 и призвал рассмотреть законодательные инициативы комитета Верховной Рады по вопросам здравоохранения.
Галасюк предлагает создать рабочую группу для анализа международных закупок лекарств (RU) 24.05.2017 Галасюк предлагает создать рабочую группу для анализа международных закупок лекарств (RU) (2)

Законодавство


В Верховной Раде должна быть создана рабочая группа для анализа конфликтных ситуаций, возникающих при проведении закупок лекарств за средства госбюджета специализированными международными организациями, считает депутат Виктор Галасюк (Радикальная партия).
Україна переплатить за ліки від гемофілії 35% від вартості (UA) 21.05.2017 Україна переплатить за ліки від гемофілії 35% від вартості (UA) (0)

Законодавство


Міжнародна організація ПРООН, що закуповує для Мінздраву препарати для лікування гемофілії, збирається переплатити 35% від вартості медикаментів. За результатами тендеру чиновники ПРООН відхилили пропозицію українського виробника з найнижчою ціною, вирішивши придбати значно більш дорогий імпортний аналог.
"Биофарма" требует разобраться с непрозрачной закупкой лекарств, проведенной ПРООН (RU) 20.05.2017 "Биофарма" требует разобраться с непрозрачной закупкой лекарств, проведенной ПРООН (RU) (2)

Законодавство


По словам президента компании «Биофарма» Константина Ефименко, «Биофарма» очень положительно восприняла реформы в сфере закупок лекарств через международные организации, так как всегда участвовала в тендерах прозрачно и без посредников.
Нові підходи до стандартів якості надання медичної допомоги та їх можливі юридично-правові наслідки (UA) 14.05.2017 Нові підходи до стандартів якості надання медичної допомоги та їх можливі юридично-правові наслідки (UA) (0)

Законодавство


Роз’яснення основних змін, які стосуються кожного медичного працівника України за наказами МОЗ та законопроектами.
Оновлений розділ сайту ВТГ 17.03.2017 Оновлений розділ сайту ВТГ (0)

Законодавство


Шановні друзі! Ми додали нові документи у розділ Законодавство -> Нормативні акти. Відтепер вам доступні всі документи за ключовим словом «Гемофілія», які вийшли в країні за період з 24.11.2016 року і до сьогодні.
Медицинская реформа предусматривает отказ от программ, учитывающих особые нужды больных – глава сообщества пациентов (RU) 16.03.2017 Медицинская реформа предусматривает отказ от программ, учитывающих особые нужды больных – глава сообщества пациентов (RU) (0)

Законодавство


Программа медицинской реформы в Украине предусматривает отказ от государственных целевых медицинских программ, которые учитывали нужды и особенности разных категорий больных, заявил председатель правления Всеукраинского общества гемофилии Александр Шмило.
Гарантированный пакет медицинских услуг, или Как уложить пациента в прокрустово койко-место (RU) 04.03.2017 Гарантированный пакет медицинских услуг, или Как уложить пациента в прокрустово койко-место (RU) (0)

Законодавство


О государственном гарантированном пакете медицинских услуг (ГГП) сегодня говорят с таким вдохновением, будто бы сам документ станет панацеей не только для больных, но и для всей системы здравоохранения.
Аналіз закупівель через міжнародні організації (UA) 30.01.2017 Аналіз закупівель через міжнародні організації (UA) (0)

Законодавство


Нагадаємо, що в 2015 р. закупівлі лікарських засобів та медичних виробів (МВ) за 9 централізованими програмами було передано міжнародним закупівельним агенціям ПРООН, ЮНІСЕФ та Crown Agents. Протягом 2016 р. посадовці МОЗ неодноразово заявляли про успішність таких закупівель та значну економію коштів, проте не оприлюднювали обсяги закупівель та ціни, за якими було придбано препарати. Лише 19 грудня 2016 р. МОЗ України прозвітувало перед профільним комітетом Верховної Ради щодо проведення закупівель лікарських засобів та МВ через міжнародні закупівельні агенції. Наша редакція детально проаналізувала цей звіт та порівняла обсяги закупівель та ціни на препарати із закупівлями МОЗ України у 2014 р.
Машина часу з маршрутом у минуле, або Як перевиховати МСЕК? (UA) 30.01.2017 Машина часу з маршрутом у минуле, або Як перевиховати МСЕК? (UA) (0)

Законодавство


Хто з нас не мріяв в дитинстві про машину часу? А дорослими, здається, прагнемо цього магічного артефакту втричі сильніше – одвічна проблема, встигнути справ на 48 годин за 24. Однак механізм використання одних і тих же проміжків часу хоча б двічі людство ще не опанувало. Зате відправляти в минуле, років так на 50-60, українці вміють просто-таки одним змахом руки! Відвідати таке «минуле» восени минулого року довелося й мені. Проте згадується цей візит, наче відбувся вчора.
Оновлений розділ сайту ВТГ 05.12.2016 Оновлений розділ сайту ВТГ (0)

Законодавство


Шановні друзі! Ми оновили на сайті розділ Законодавство -> Нормативні акти. Відтепер вам доступні всі документи за ключовим словом «Гемофілія», які вийшли в країні за 2016 рік.
Спрашивай у больного здоровья, или Что происходит с украинской медициной (RU) 16.11.2016 Спрашивай у больного здоровья, или Что происходит с украинской медициной (RU) (0)

Законодавство


Состояние украинской медицины за последние годы стало настолько привычно-ужасающим, что ужасаться все давно перестали. Но неправы оказались пессимисты, утверждавшие, что хуже – некуда. Украинское общество в последнее время получило от властей целый ряд неприятных сигналов, дающих почву для размышлений.
Минздрав хочет втрое сократить Национальный перечень лекарств (RU) 10.11.2016 Минздрав хочет втрое сократить Национальный перечень лекарств (RU) (0)

Законодавство


Министерство здравоохранения Украины собирается сократить Национальный перечень лекарств в три раза. Об этом на консультациях относительно доступности лекарств сказал заместитель министра здравоохранения Роман Илык.
Супрун готовы снять. Богомолец - главный кандидат (RU) 06.11.2016 Супрун готовы снять. Богомолец - главный кандидат (RU) (1)

Законодавство


Последняя неделя октября была наполнена достаточным количеством новостей, чтобы на время отвлечь внимание от кадровых вопросов Минздрава. Однако в ноябре Ульяну Супрун все же планируют снять с поста и.о.
Глава МОЗ розповіла про радикальні зміни, які чекають на українців у лікарнях з 1 січня (UA) 24.10.2016 Глава МОЗ розповіла про радикальні зміни, які чекають на українців у лікарнях з 1 січня (UA) (0)

Законодавство


Міністр охорони здоров'я України Уляна Супрун розповіла, які важливі зміни чекають українську медицину з 1 січня 2017 року.
КМУ розширив список медичних препаратів, які будуть закуповуватися за кошти державного бюджету 23.10.2016 КМУ розширив список медичних препаратів, які будуть закуповуватися за кошти державного бюджету (0)

Законодавство


Згідно з урядовою постановою №715 від 27 вересня, зміни стосуються списку медикаментів для лікування хворих рідкісними захворюваннями: туберкульозом, гепатитами, серцево-судинними захворюваннями, хворих на гемофілію дітей.

Новини 1 - 16 з 256
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Наст. | Кінець Всі