На головну
Гемофiлiя Гемофилия
Портал громадської організації інвалідів "Всеукраїнське товариство гемофілії"Запитайте у спеціалістів

Стасишин Олександра

Стасишин Олександра


Вiддiлення: Гематологія
Аблiкова Iрина

Аблiкова Iрина


Вiддiлення: Реабілітація
Красівська Валерія

Красівська Валерія


Вiддiлення: Лабораторія
 

НовиниЧто нужно знать о гемофилии (RU) 30.04.2018 Что нужно знать о гемофилии (RU) (0)

Cуспільство


Гемофилия – это несвертываемость крови. Это генетическое заболевание, которым болеют мужчины, но носителями являются женщины. По статистике МОЗ, в Украине больны гемофилией 2569 человек, 667 из них дети.
Гемофилия в Украине: 2569 человек, которые не должны были стать инвалидами (RU) 20.04.2018 Гемофилия в Украине: 2569 человек, которые не должны были стать инвалидами (RU) (0)

Cуспільство


12 апреля 2018 г. в Киеве на круглом столе состоялась презентация результатов первого в Украине комплексного исследования ситуации с заболеваемостью, диагностикой и лечением гемофилии. В обсуждении результатов исследования принял участие эксперт Европейского консорциума гемофилии Деклан Нун, ведущие врачи-гематологи, представители органов власти, международных и общественных организаций.
Різниця у лікуванні гемофілії в Україні та інших країнах Європи: наскільки великою є прірва? (UA) 19.04.2018 Різниця у лікуванні гемофілії в Україні та інших країнах Європи: наскільки великою є прірва? (UA) (0)

Cуспільство


12 квітня 2018 р. в інформаційній агенції «Українські новини» відбулося засідання круглого столу, організованого ГО інвалідів «Всеукраїнське товариство гемофілії», під час якого було презентовано та обговорено перше комплексне дослідження ситуації з діагностикою, захворюваністю та лікуванням гемофілії в Україні, підготовлене українським офісом міжнародної дослідницької агенції «IFAK Institut». У заході взяли участь представники органів влади, міжнародних та громадських організацій, лікарі-гематологи тощо. Основні тези цього дослідження вказують на те, що відсутність реєстру пацієнтів з гемофілією не дозволяє чітко визначити їх кількість, а отже, правильно розрахувати потребу у препаратах для лікування. Наявні в нашій країні і проблеми з діагностикою цієї патології. Проте головною перешкодою на шляху забезпечення для пацієнтів з гемофілією нормального способу життя є недостатня ефективність лікування в першу чергу через недофінансування державної програми із закупівлі препаратів згортання крові.
В стране сложилась крайне напряженная ситуация  для пациентов с диагнозом гемофилия. Почему? (RU) 04.07.2017 В стране сложилась крайне напряженная ситуация для пациентов с диагнозом гемофилия. Почему? (RU) (0)

Cуспільство


В одну из больниц г. Днепр госпитализирован пациент с тяжелой формой гемофилии. Огромная кровопотеря грозила трагическим исходом. Этого бы не случилось, если бы в наличии имелся жизненно необходимый препарат, т.н. фактор коагуляции крови.
«Наша хвороба — не вирок»: чим занепокоєні українські хворі на гемофілію (UA) 09.06.2017 «Наша хвороба — не вирок»: чим занепокоєні українські хворі на гемофілію (UA) (0)

Cуспільство


Нещодавно ЗМІ оприлюднили заяву президента відомої компанії «Біофарма» Костянтина Єфіменка, яку він зробив під час своєї прес-конференції в інформагенції «Інтерфакс -Україна». Цифри, які на ній прозвучали, людину непосвячену справді могли збентежити. «Тендер із закупівлі фактора коагуляції крові для лікування гемофілії проведений непрозоро. З незрозумілої причини перемога в тендері була віддана італійській компанії «КЕДРІОН», яка запропонувала на 35% вищу ціну. Це призведе до перевитрати державного бюджету на суму близько 600 тисяч доларів», — наголосив Костянтин Єфіменко.
Пугающие фотографии из эпохи, когда мир только узнал о СПИДе (RU) 10.12.2016 Пугающие фотографии из эпохи, когда мир только узнал о СПИДе (RU) (0)

Cуспільство


В 1981 году были впервые описаны случаи заболевания СПИДом. А к концу 80-х, согласно данным ВОЗ, по всему миру было заражено уже 400 тысяч человек.
«Биофарма» подписала масштабный долгосрочный контракт на экспорт препаратов в Йемен (RU) 01.11.2016 «Биофарма» подписала масштабный долгосрочный контракт на экспорт препаратов в Йемен (RU) (0)

Cуспільство


В рамках сотрудничества между «Биофарма» и представителями отдела здравоохранения и медицины торгово-промышленной палаты Йемена был подписан масштабный долгосрочный контракт на экспорт препаратов «Биофарма» в Йеменскую Республику.
Кількість носіїв гепатиту C під час служби в АТО збільшується майже вдвічі (UA) 12.09.2016 Кількість носіїв гепатиту C під час служби в АТО збільшується майже вдвічі (UA) (0)

Cуспільство


Сьогодні мобілізованих не перевіряють на гепатит С, ВІЛ/СНІД та торч-інфекції. Через перев'язки і поранення хвороби можуть отримати інші бійці. Вікторія Лавренюк, юристка, експертка з питань медичного забезпечення ветеранів АТО, розповідає про проблему інфекційних захворювань в зоні АТО.
Нова команда МОЗ: хто є хто (UA) 04.09.2016 Нова команда МОЗ: хто є хто (UA) (0)

Cуспільство


З 1 серпня Міністерство охорони здоров’я очолює лікарка, співзасновниця проекту «Захист патріотів», Уляна Супрун. Однією з вимог, яку вона озвучила президенту і прем’єру, перш ніж стати чиновницею, була можливість привести свою команду. Кабмін призначив трьох заступників в.о. міністра охорони здоров'я – Павла Ковтонюка, Оксану Сивак і Олександра Лінчевського. Також на посаді залишився один із заступників попереднього міністра - Роман Ілик, який відтепер відповідатиме за фармацевтичний напрямок і ліцензування медзакладів. 2 вересня відбулося представлення першої неполітичної команди. Ми ж зустрілися з новими заступниками напередодні, щоб запитати про те, які реформи і як вони планують упроваджувати.
Стыд, злость, вина: чем страдают родственники тяжелых инвалидов (RU) 04.07.2016 Стыд, злость, вина: чем страдают родственники тяжелых инвалидов (RU) (0)

Cуспільство


Если человек тяжело заболевает, основная нагрузка по уходу за ним ложится на его родных. Однако отношения между больным и его родственниками в этой ситуации не всегда складываются гладко.
Молитва змінює кров, а миро діє як антибіотик! (UA) 25.04.2016 Молитва змінює кров, а миро діє як антибіотик! (UA) (0)

Cуспільство


Те, що під час Божих піснеспівів у храмі людина почуває умиротворення, духовне полегшення, скаже вам багато вірян. Чимало є випадків і зцілення мироточивими іконами та хрестами. Науково підтвердити цілющий вплив молитви і мира на організм людини вирішив Михайло Лазорик з Ужгорода. І після цього запатентував результати своїх досліджень.

Новини 1 - 11 з 161
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Наст. | Кінець Всі