На головну
Гемофiлiя Гемофилия
Портал громадської організації інвалідів "Всеукраїнське товариство гемофілії"Запитайте у спеціалістів

Стасишин Олександра

Стасишин Олександра


Вiддiлення: Гематологія
Аблiкова Iрина

Аблiкова Iрина


Вiддiлення: Реабілітація
Красівська Валерія

Красівська Валерія


Вiддiлення: Лабораторія
 

НовиниВ стране сложилась крайне напряженная ситуация  для пациентов с диагнозом гемофилия. Почему? (RU) 04.07.2017 В стране сложилась крайне напряженная ситуация для пациентов с диагнозом гемофилия. Почему? (RU) (0)

Cуспільство


В одну из больниц г. Днепр госпитализирован пациент с тяжелой формой гемофилии. Огромная кровопотеря грозила трагическим исходом. Этого бы не случилось, если бы в наличии имелся жизненно необходимый препарат, т.н. фактор коагуляции крови.
«Наша хвороба — не вирок»: чим занепокоєні українські хворі на гемофілію (UA) 09.06.2017 «Наша хвороба — не вирок»: чим занепокоєні українські хворі на гемофілію (UA) (0)

Cуспільство


Нещодавно ЗМІ оприлюднили заяву президента відомої компанії «Біофарма» Костянтина Єфіменка, яку він зробив під час своєї прес-конференції в інформагенції «Інтерфакс -Україна». Цифри, які на ній прозвучали, людину непосвячену справді могли збентежити. «Тендер із закупівлі фактора коагуляції крові для лікування гемофілії проведений непрозоро. З незрозумілої причини перемога в тендері була віддана італійській компанії «КЕДРІОН», яка запропонувала на 35% вищу ціну. Це призведе до перевитрати державного бюджету на суму близько 600 тисяч доларів», — наголосив Костянтин Єфіменко.
Пугающие фотографии из эпохи, когда мир только узнал о СПИДе (RU) 10.12.2016 Пугающие фотографии из эпохи, когда мир только узнал о СПИДе (RU) (0)

Cуспільство


В 1981 году были впервые описаны случаи заболевания СПИДом. А к концу 80-х, согласно данным ВОЗ, по всему миру было заражено уже 400 тысяч человек.
«Биофарма» подписала масштабный долгосрочный контракт на экспорт препаратов в Йемен (RU) 01.11.2016 «Биофарма» подписала масштабный долгосрочный контракт на экспорт препаратов в Йемен (RU) (0)

Cуспільство


В рамках сотрудничества между «Биофарма» и представителями отдела здравоохранения и медицины торгово-промышленной палаты Йемена был подписан масштабный долгосрочный контракт на экспорт препаратов «Биофарма» в Йеменскую Республику.
Кількість носіїв гепатиту C під час служби в АТО збільшується майже вдвічі (UA) 12.09.2016 Кількість носіїв гепатиту C під час служби в АТО збільшується майже вдвічі (UA) (0)

Cуспільство


Сьогодні мобілізованих не перевіряють на гепатит С, ВІЛ/СНІД та торч-інфекції. Через перев'язки і поранення хвороби можуть отримати інші бійці. Вікторія Лавренюк, юристка, експертка з питань медичного забезпечення ветеранів АТО, розповідає про проблему інфекційних захворювань в зоні АТО.
Нова команда МОЗ: хто є хто (UA) 04.09.2016 Нова команда МОЗ: хто є хто (UA) (0)

Cуспільство


З 1 серпня Міністерство охорони здоров’я очолює лікарка, співзасновниця проекту «Захист патріотів», Уляна Супрун. Однією з вимог, яку вона озвучила президенту і прем’єру, перш ніж стати чиновницею, була можливість привести свою команду. Кабмін призначив трьох заступників в.о. міністра охорони здоров'я – Павла Ковтонюка, Оксану Сивак і Олександра Лінчевського. Також на посаді залишився один із заступників попереднього міністра - Роман Ілик, який відтепер відповідатиме за фармацевтичний напрямок і ліцензування медзакладів. 2 вересня відбулося представлення першої неполітичної команди. Ми ж зустрілися з новими заступниками напередодні, щоб запитати про те, які реформи і як вони планують упроваджувати.
Стыд, злость, вина: чем страдают родственники тяжелых инвалидов (RU) 04.07.2016 Стыд, злость, вина: чем страдают родственники тяжелых инвалидов (RU) (0)

Cуспільство


Если человек тяжело заболевает, основная нагрузка по уходу за ним ложится на его родных. Однако отношения между больным и его родственниками в этой ситуации не всегда складываются гладко.
Молитва змінює кров, а миро діє як антибіотик! (UA) 25.04.2016 Молитва змінює кров, а миро діє як антибіотик! (UA) (0)

Cуспільство


Те, що під час Божих піснеспівів у храмі людина почуває умиротворення, духовне полегшення, скаже вам багато вірян. Чимало є випадків і зцілення мироточивими іконами та хрестами. Науково підтвердити цілющий вплив молитви і мира на організм людини вирішив Михайло Лазорик з Ужгорода. І після цього запатентував результати своїх досліджень.
Чи стануть українці при новому Кабміні "здоровішими, освіченішими та культурнішими"? (UA) 13.04.2016 Чи стануть українці при новому Кабміні "здоровішими, освіченішими та культурнішими"? (UA) (0)

Cуспільство


Сьогодні стало відомо, що в новому уряді міністерство освіти замість Сергія Квіта очолить голова Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Ліля Гриневич, у крісло міністра охорони здоров'я, яке займає Олександр Квіташвілі, можливо сяде заступник глави АП з питань проведення адміністративних, соціальних та економічних реформ Дмитро Шимків, а замість міністра культури В'ячеслава Кириленка – актор Євген Ніщук. Спробуємо розібратися, що в цих можливих призначеннях доброго та поганого.
Мама ребенка-инвалида: груз ответственности (RU) 14.03.2016 Мама ребенка-инвалида: груз ответственности (RU) (0)

Cуспільство


Под категорию инвалидов детства подпадают малыши с очень широким спектром врожденных и приобретенных в период раннего развития заболеваний и отклонений. Это могут быть дефекты и недостатки физического развития; наследственные болезни, передающиеся на генетическом уровне; последствия всякого рода травм; специфические аномалии, не слишком заметные со стороны...
Всесвітня Федерація Гемофілії звернулась до фармкомпанії "Біофарма" (RU) 26.02.2016 Всесвітня Федерація Гемофілії звернулась до фармкомпанії "Біофарма" (RU) (0)

Cуспільство


У листопаді 2015 року Всесвітня Федерація Гемофілії (ВФГ) звернулась до фармкомпанії "Біофарма" з пропозицією відвідати завод, де виробляється препарат фактору згортання крові "БіоКлот А".

Пузанов: Вместо пиара на раздаче бесплатных масок власть должна нормально финансировать медицину (RU) 05.02.2016 Пузанов: Вместо пиара на раздаче бесплатных масок власть должна нормально финансировать медицину (RU) (0)

Cуспільство


Лидер киевского "Оппозиционного блока" Александр Пузанов обвинил власть в пиаре на раздаче бесплатных масок, вместо нормального финансирования медицины.
Чудотворні ікони України (UA) 23.01.2016 Чудотворні ікони України (UA) (0)

Cуспільство


Часом бувають у житті ситуації, коли людині залишається сподіватися тільки на допомогу Божу. Але й просто помолитися на благо рідних і близьких ніколи не зайве. Часто приходячи в храм чи церкву, ми бачимо перед собою безліч ікон. На всіх зображені святі, яким моляться про різні речі. Вважається, що у кожної ікони потрібно молитися з певними проханнями. Але люди, не обізнані в релігійних правилах, рідко коли знають призначення кожної ікони.
Опасная тенденция: украинцы все чаще занимаются самолечением, чтобы сэкономить (RU) 14.12.2015 Опасная тенденция: украинцы все чаще занимаются самолечением, чтобы сэкономить (RU) (0)

Cуспільство


В Украине после роста курса доллара США лекарства в аптеках подорожали на 50-60% и больше, стоимость медуслуг в поликлиниках тоже растет. Стремясь сэкономить, украинцы стараются меньше обращаться к врачам и, занимаясь самолечением, все чаще покупают лекарства без рецепта. Но люди не знают, как отличить качественные препараты от некачественных и ставят под удар свое здоровье. Как защититься потребителям от некачественных лекарств и плохого самочувствия, выяснял корреспондент ГолосUA.
Украина оказалась на втором месте в Европе по количеству случаев заражения ВИЧ в 2014 г. (RU) 27.11.2015 Украина оказалась на втором месте в Европе по количеству случаев заражения ВИЧ в 2014 г. (RU) (0)

Cуспільство


ВОЗ сообщает о рекордном количестве новых случаев заражения ВИЧ в Европе в 2014 году. Наибольшее количество новых случаев инфицирования вирусом иммунодефицита человека (ВИЧ) на 100 тысяч жителей зафиксировано в России, Украине, Эстонии и Молдове. Об этом говорится в совместном докладе Европейского центра по контролю и профилактике заболеваний и Всемирной организации здравоохранения.
Організації пацієнтів у боротьбі за мільйони доларів (UA) 24.11.2015 Організації пацієнтів у боротьбі за мільйони доларів (UA) (0)

Cуспільство


Частина центрального офісу Мережі ЛЖВ бажає отримати безпосередній доступ до фінансових потоків. А це 24 млн. доларів — бюджет Мережі на закупівлі препаратів на 2016–2017 роки.
Общественность начала тендер-праймериз госзакупок Минздрава (RU) 28.08.2015 Общественность начала тендер-праймериз госзакупок Минздрава (RU) (0)

Cуспільство


Представители общественных организаций, эксперты и врачи, объединившиеся в Комитет медицинских закупок, объявили о начале проведения "тендер-праймериз", в ходе которого будет собрана и проанализирована информация о ценовых предложениях и сроках поставки препаратов, закупаемых за средства госбюджета.

Новини 1 - 18 з 158
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Наст. | Кінець Всі