На головну
Гемофiлiя Гемофилия
Портал громадської організації інвалідів "Всеукраїнське товариство гемофілії"Запитайте у спеціалістів

Стасишин Олександра

Стасишин Олександра


Вiддiлення: Гематологія
Аблiкова Iрина

Аблiкова Iрина


Вiддiлення: Реабілітація
Красівська Валерія

Красівська Валерія


Вiддiлення: Лабораторія
 

НовиниЩо таке клінічні випробування, та чи потрібні вони українцям (UA) 09.06.2018 Що таке клінічні випробування, та чи потрібні вони українцям (UA) (0)

Медицина


У всьому світі проведення клінічних випробувань, або досліджень, вважається найкоротшим шляхом до інноваційних ліків, а їх кількість давно стала мірилом розвиненості країни. В Україні ж продовжує жити міф, що клінічні випробування – це досліди над людьми, й нічого хорошого ні пацієнту, ні країні вони дати не можуть.
Генная терапия гемофилии: есть вопросы к тому, насколько долгосрочным окажется исцеляющий эффект (RU) 29.05.2018 Генная терапия гемофилии: есть вопросы к тому, насколько долгосрочным окажется исцеляющий эффект (RU) (0)

Медицина


«БайоМарин фармасьютикал» (BioMarin Phapmaceutikal) поделилась двухлетними результатами клинических исследований фазы I/II экспериментального генотерапевтического валоктокогена роксапарвовека (valoctocogene roxaparvovec)‚ ориентированного на лечение гемофилии А. С точки зрения безопасности и эффективности всё очень даже неплохо, но открытым остается вопрос: достаточно ли одной инъекции препарата, чтобы навсегда забыть о болезни?
МОЗ заявляє, що ліки від гемофілії вже доправили в регіони (UA) 17.05.2018 МОЗ заявляє, що ліки від гемофілії вже доправили в регіони (UA) (0)

Законодавство


До областей України доправлено препарати за державною програмою лікування онкогематології та за програмою лікування гемофілії у дорослих.
"У мене не згортається кров": як це – жити з гемофілією (UA) 17.05.2018 "У мене не згортається кров": як це – жити з гемофілією (UA) (0)

Історії гемофілії


Олександр Шміло – один з 2569 українців з рідкісним генетичним захворюванням – гемофілія. Кров при гемофілії не згортається. Без препаратів людина з гемофілією може стати інвалідом через часті крововиливи. Тому Олександру необхідно 2-3 рази на тиждень робити ін'єкції спеціальних препаратів.
Сім питань і відповідей про гемофілію, які варто знати (UA) 12.05.2018 Сім питань і відповідей про гемофілію, які варто знати (UA) (0)

Медицина


Однією з істотних проблем, з якою стикаються хворі на гемофілію, є недостатнє забезпечення потрібними ліками. Саме тому великий відсоток людей з важкими формами цієї хвороби стають інвалідами. Сьогодні найважливіше завдання – привернути увагу громадськості до проблем, з якими щодня стикаються ці хворі.
Рани не загоюються, синці довго не розсмоктуються (UA) 12.05.2018 Рани не загоюються, синці довго не розсмоктуються (UA) (0)

Історії гемофілії


Гемофілія — спадкове захворювання, при якому не згортається кров. В Україні з цією хворобою живуть 3 тис. людей. Вони все життя приймають препарати.
Оновлений очікуваний графік поставок препаратів (UA) 08.05.2018 Оновлений очікуваний графік поставок препаратів (UA) (0)

Законодавство


Публікємо оновлений очікуваний графік поставок препаратів. Також повідомляємо, що загальна сума товарів, закуплених ПРООН за кошти бюджету 2017 року, включаючи плату із забезпечення загального управління і логістичних послуг, на сьогодні становить 90 133 147 дол. США (близько 2,45 млрд. грн.). Товари на суму 59 597 531 дол. США (1,61 млрд. грн.) вже доставлені ПРООН до складів відповідних ДП.
Что нужно знать о гемофилии (RU) 30.04.2018 Что нужно знать о гемофилии (RU) (0)

Cуспільство


Гемофилия – это несвертываемость крови. Это генетическое заболевание, которым болеют мужчины, но носителями являются женщины. По статистике МОЗ, в Украине больны гемофилией 2569 человек, 667 из них дети.
МОЗ та ПРООН закуплять додаткові ліки для людей з гемофілією на 100 млн. грн. (UA) 30.04.2018 МОЗ та ПРООН закуплять додаткові ліки для людей з гемофілією на 100 млн. грн. (UA) (0)

Законодавство


17 квітня 2018 р., коли світ відзначав Всесвітній день гемофілії для підтримки людей з цим захворюванням крові, МОЗ та ПРООН відзвітували про 100 мільйонів гривень збережених бюджетних коштів за напрямками гемофілії. Такі результати досягнуті завдяки ефективності міжнародних закупівель ліків. Збережені кошти використовуються для придбання додаткових ліків для дітей та дорослих з гемофілією.
Люди с гемофилией могут жить полноценной жизнью, – гематолог Полина Каплан (RU) 30.04.2018 Люди с гемофилией могут жить полноценной жизнью, – гематолог Полина Каплан (RU) (0)

Регіони


17 апреля отмечался Всемирный день больных гемофилией. Это редкая наследственная болезнь, которая вызывает кровоизлияния в суставы, мышцы и внутренние органы. Однако современные препараты могут сдерживать недуг и дарить пациентам полноценную жизнь. Об этом во время пресс-конференции в ДнепрОГА рассказала гематолог Полина Каплан.
Около 30% больных гемофилией в Минске получили болезнь не по наследству (RU) 20.04.2018 Около 30% больных гемофилией в Минске получили болезнь не по наследству (RU) (0)

Зарубіжні новини


Около 30% больных гемофилией в Минске получили болезнь не по наследству, а в результате спонтанных мутаций гена. Об этом сообщил журналистам директор гемофилического центра, доктор медицинских наук, профессор кафедры клинической гематологии и трансфузиологии педиатрического факультета БелМАПО Владимир Змачинский.
Гемофилия в Украине: 2569 человек, которые не должны были стать инвалидами (RU) 20.04.2018 Гемофилия в Украине: 2569 человек, которые не должны были стать инвалидами (RU) (0)

Cуспільство


12 апреля 2018 г. в Киеве на круглом столе состоялась презентация результатов первого в Украине комплексного исследования ситуации с заболеваемостью, диагностикой и лечением гемофилии. В обсуждении результатов исследования принял участие эксперт Европейского консорциума гемофилии Деклан Нун, ведущие врачи-гематологи, представители органов власти, международных и общественных организаций.

Новини 1 - 12 з 1442
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Наст. | Кінець Всі