На головну
Гемофiлiя Гемофилия
Портал громадської організації інвалідів "Всеукраїнське товариство гемофілії"Запитайте у спеціалістів

Стасишин Олександра

Стасишин Олександра


Вiддiлення: Гематологія
Аблiкова Iрина

Аблiкова Iрина


Вiддiлення: Реабілітація
Красівська Валерія

Красівська Валерія


Вiддiлення: Лабораторія
Пiдписка на новини
   

 Наші журнали (PDF-формат)

 

  ... 

 

УВАГА! Інформація, розміщена на нашому сайті є довідковою або популярною і надається широкому колу читачів для обговорення. Призначення лікарських засобів повинно проводитися тільки кваліфікованим фахівцем, на підставі історії хвороби та результатів діагностики.

ВНИМАНИЕ! Информация, размещенная на нашем сайте является справочной или популярной и предоставляется широкому кругу читателей для обсуждения. Назначение лекарственных средств должно проводиться только квалифицированным специалистом, на основании истории болезни и результатов диагностики.

  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Яндекс.Метрика
 

Головна16.07.2011 Підприємці лобіюють свої інтереси через громадські організації (0)

В кінці червня керівник Мінздоровсоцрозвитку Тетяна Голікова підписала наказ про створення при міністерстві Громадської ради із захисту прав пацієнтів. До його складу увійшли представники 29 громадських організацій (в основному пацієнтська об'єднань та благодійних фондів) і директори деяких міністерських департаментів. Очолила нову структуру особисто глава відомства.
«Царська хвороба» гемофілія. Лікування методом трансплантації печінки 13.07.2011 «Царська хвороба» гемофілія. Лікування методом трансплантації печінки (3)

"Царська Хвороба" - таку назву гемофілія взяла за те, що колись була досить поширена в королівських родинах Європи. Самою відомої носієм гемофілії була королева Вікторія. Гемофілію мучився один з нащадків Вікторії Леопольд, до того ж ряд онуків і нащадків. І до недавніх пір не багато хто з хворих на гемофілію доживав до віку 50 років
Алекс Доусетт - велогонщик із гемофілією 08.07.2011 Алекс Доусетт - велогонщик із гемофілією (39)

Алекс Доусетт у 22 роки є членом програми Олімпійської академії Великої Британії з велоспорту і при цьому має важку форму гемофілії А. Він спеціалізується на дорожніх перегонах, планує отримати професійний контракт та прийняти участь у Олімпійських іграх 2012 року у Лондоні!
Закупівлю ліків за програмою "Сім нозологій" віддадуть регіонах. 05.07.2011 Закупівлю ліків за програмою "Сім нозологій" віддадуть регіонах. (2)

Закуповувати ліки для хворих особливо серйозними недугами за програмою "Сім нозологій" тепер будуть регіональні влади. Як пише сьогодні газета "РБК daily", федеральна влада в особі Міністерства охорони здоров'я не хочуть більше забезпечувати централізовані закупівлі на суму 46-48 млрд руб., Пояснюючи це складнощами адміністрування програми.
  2 липня 2011 року у місті Києві відбулися збори ”Школа гемофілії” 04.07.2011 2 липня 2011 року у місті Києві відбулися збори ”Школа гемофілії” (3)

2 липня 2011 року у місті Києві відбулися збори ”Школа гемофілії” для батьків дітей хворих на гемофілію. Збори пройшли у приміщенні гемотологічного корпусу національної лікарні ”ОХМАТДИТ”. У заході прийняли участь Стецюк О.М. головний спеціаліст з дитячої гематології ГУОЗ МЗ м.Києва, батьки дітей хворих на гемофілію (21 особа), Шміло О.П. голова Правління ВТГ.
"Кровний ворог": статистика хворих на гемофілію в Азербайджані 01.07.2011 "Кровний ворог": статистика хворих на гемофілію в Азербайджані (0)

Загальнодержавний реєстр хворих на гемофілію збере дані про вік, стать, тип захворювання, що супроводжується крововиливами, ступеня тяжкості, вид і кількість отриманого лікування, а також наявності таких ускладнень, як інгібітори, захворювання печінки, суглобів і т.д. з усієї країни в єдиний документ, що дозволить уникнути дублювання імен хворих.
В Україні тенденція до зменшення захворюваності на гемофілію 01.07.2011 В Україні тенденція до зменшення захворюваності на гемофілію (14)

За даними статистичного аналізу, в Україні спостерігається тенденція до зменшення захворюваності на гемофілію при відносно стабільному рівні поширеності хвороби. Про це повідомив головний позаштатний спеціаліст з гематології головного управління охорони здоров’я Львівської ОДА Ігор Гумен, – повідомила прес-служба управління.
Учені в США навчилися «редагувати» генетичний код. 28.06.2011 Учені в США навчилися «редагувати» генетичний код. (0)

Американські вчены провели екперемент, в ході якого їм вперше вдалося «відредагувати» генетичний код миші, вилікувавши її тим самим від невиліковного спадкового захворювання.
У лікарні з мамою 28.06.2011 У лікарні з мамою (0)

Обстеження та лікування пацієнта повинні плануватися з урахуванням раціонального використання його часу. Мами зможуть цілодобово перебувати разом з дітьми в стаціонарі. Ці та інші поправки в законопроект про основи охорони здоров'я мінздоровсоцрозвитку Россії підготувало за пропозицією громадських організацій пацієнтів.
Квоти на лікування 26.06.2011 Квоти на лікування (0)

Практика показує, що інноваційні методи щодо поліпшення вітчизняної охорони здоров'я, ні до чого хорошого не привели, хоча з боку чиновника мабуть негативний результат - теж результат.
Ось вам медична допомога, отримаєте! 26.06.2011 Ось вам медична допомога, отримаєте! (0)

З початку поточного року, за рішенням Мінсоцздравразвітія РФ, Кіровський НДІ гематології та переливання крові залишив за собою тільки надання високотехнологічної медичної допомоги хворим на гемофілію.
Гемофілія і дещо про неї в Кірові і області 26.06.2011 Гемофілія і дещо про неї в Кірові і області (0)

"Щасливчик" йде до Департаменту за квотою, папірцем-і повертається знову в клініку НДІ для оформлення вже остаточно. І неважливо в якому ти стані фізичної форми, є у тебе ноги, чи ні, можеш, не можеш .. не важливо. Така реформа з охорони здоров'я в окремому куточку Росії, для окремих громадян, певної категорії людей. І це тільки про хворих на гемофілію.
Novo Nordisk інвестує 1 млрд данських крон у новий завод 26.06.2011 Novo Nordisk інвестує 1 млрд данських крон у новий завод (0)

Датська біофармацевтичних компанія Novo Nordisk A / S оголосила 22 червня про те, що планує інвестувати близько 1 млрд данських крон (134 млн євро) у створення нового заводу в Калундборг (Данія) для виробництва біофармацевтичних препаратів, таких як засоби для лікування гемофілії, гормон росту , і інших лікарських засобів, які компанія випускає або має намір випускати.
Якщо коліна та лікті в дитини яка розпочинає повзати, покриваються синцями, треба перевірити згортання крові 18.06.2011 Якщо коліна та лікті в дитини яка розпочинає повзати, покриваються синцями, треба перевірити згортання крові (0)

В Україні впроваджується сучасний метод профілактичного лікування гемофілії «Американські вчені вилікували гемофілію у мишей» - таке сенсаційне повідомлення нещодавно передали інформагентства світу. Чи означає це, що у пацієнтів, що страждають важким спадковим захворюванням, з'явилася надія на одужання? З таким запитанням ми звернулися до старшого наукового співробітника, завідуючого відділенням дитячої гематології Інституту патології крові та трансфузійної медицини АМН України (Львів), старшому науковому співробітнику доктору медичних наук професору Леоніду Дубею.
Останнє дослідження: гепатит С в Естонії погрожує новому поколінню хворих 18.06.2011 Останнє дослідження: гепатит С в Естонії погрожує новому поколінню хворих (0)

Результати наглядової дослідження гепатиту С, проведеного Союзом гастроентерологів Естонії, показали, що гепатит С погрожує новому поколінню - любителям пірсингу і татуювань. При цьому, вже заразилися пацієнти потрапляють на прийом до лікаря-фахівця занадто пізно.

Новини 1306 - 1320 з 1440
Початок | Поперед. | 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 | Наст. | Кінець

 

Голосування


вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: