На головну
Гемофiлiя Гемофилия
Портал громадської організації інвалідів "Всеукраїнське товариство гемофілії"Запитайте у спеціалістів

Стасишин Олександра

Стасишин Олександра


Вiддiлення: Гематологія
Аблiкова Iрина

Аблiкова Iрина


Вiддiлення: Реабілітація
Красівська Валерія

Красівська Валерія


Вiддiлення: Лабораторія
Пiдписка на новини
   

 Наші журнали (PDF-формат)

 

  ... 

 

УВАГА! Інформація, розміщена на нашому сайті є довідковою або популярною і надається широкому колу читачів для обговорення. Призначення лікарських засобів повинно проводитися тільки кваліфікованим фахівцем, на підставі історії хвороби та результатів діагностики.

ВНИМАНИЕ! Информация, размещенная на нашем сайте является справочной или популярной и предоставляется широкому кругу читателей для обсуждения. Назначение лекарственных средств должно проводиться только квалифицированным специалистом, на основании истории болезни и результатов диагностики.

  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Яндекс.Метрика
 

ГоловнаСемінар з питань лабораторної діагностики у Тбілісі (UA) 24.01.2017 Семінар з питань лабораторної діагностики у Тбілісі (UA) (0)

16-18 січня 2017 року у м. Тбілісі (Грузія) для країн Східної Європи та СНД Всесвітня Федерація Гемофілії (WFH) провела семінар з питань лабораторної діагностики вроджених та набутих геморагічних захворювань. Від України взяли участь представники ДУ «Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України» (м. Львів) та Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні.
В червні 2017 року у Литві відбудеться літній табір для дітей хворих на гемофілію. 21.01.2017 В червні 2017 року у Литві відбудеться літній табір для дітей хворих на гемофілію. (0)

До участі запрошено 4 дітей з України (10-14 років), знання англійської мови на рівні спілкування. Дітей буде супроводжувати представник ВТГ.
На Львівщині хворі на гемофілію можуть померти через відсутність ліків (UA) 21.01.2017 На Львівщині хворі на гемофілію можуть померти через відсутність ліків (UA) (3)

У хворих на гемофілію закінчилися препарати, від яких залежить їхнє життя. Ці ліки закуповують за державні кошти, адже ціна однієї дози просто величезна.
Cьогодні ПРООН розмістила офіційне запрошення на участь у тендері з препаратів для лікування гемофілії (UA) 19.01.2017 Cьогодні ПРООН розмістила офіційне запрошення на участь у тендері з препаратів для лікування гемофілії (UA) (0)

Всеукраїнське товариство гемофілії, разом з усіма пацієнтами, їхніми сім’ями та усіма зацікавленими сторонами буде уважно спостерігати за усіма деталями закупівельного процесу-2016
Історія Касандри (UA) 19.01.2017 Історія Касандри (UA) (0)

Нещодавно я зайшла у місцеву лікарню до сина моєї подруги. Я не відвідувала такі заклади протягом року, і як тільки переступила поріг лікарні, погані спогади вмить повернулися. Я не могла навіть уявити, що звичайний візит у лікарню може викликати стільки емоцій.
Медиків Кропивницького звинувачують в інфікуванні дітей гепатитом В та С (UA) 18.01.2017 Медиків Кропивницького звинувачують в інфікуванні дітей гепатитом В та С (UA) (0)

Медичний скандал у Кропивницькому. Мами маленьких пацієнтів стверджують, що в обласній лікарні їхніх дітей інфікували гепатитом. Лікарі звинувачення заперечують, кажуть, діти могли підчепити вірус де завгодно.
Зустріч з ПРООН (UA) 17.01.2017 Зустріч з ПРООН (UA) (0)

На сьогодні склалася катастрофічна ситуація з забезпеченням препаратами для лікування гемофілії. У дорослих хворих на гемофілію взагалі немає факторів згортання. Виключенням є тільки м. Київ, де на 2016 рік було виділено з міського бюджету 136 млн. грн. на закупівлю препаратів для хворих на гемофілію. Закупівля та поставка препаратів у м. Київ відбулася на протязі двох місяців.

Сьогодні рівно 6 років нашому сайту! 17.01.2017 Сьогодні рівно 6 років нашому сайту! (0)

За цей час ми розмістили понад 1000 новин, які прочитали тисячі людей в Україні і за кордоном. Це пацієнти, батьки, лікарі, чиновники і науковці.
Лабораторія для діагностики порушень гемостазу (UA) 15.01.2017 Лабораторія для діагностики порушень гемостазу (UA) (0)

В Україні є єдина лабораторія, яка з 2011 року має міжнародний сертифікат на проведення лабораторної діагностики порушень гемостазу. Сертифікат виданий Всесвітньою Федерацією Гемофілії і підтверджує якість досліджень згідно міжнародних стандартів. Лабораторія знаходиться у м. Львів в ДУ "Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України".
Ролик про гемофілію на YouTube ставить рекорди! 11.01.2017 Ролик про гемофілію на YouTube ставить рекорди! (0)

24 березня 2013 року ми оцифрували та розмістили на каналі ВТГ відео про історію королівських сімей Європи. На сьогодні ролик переглянули понад 120000 разів!
З Різдвом Христовим! 06.01.2017 З Різдвом Христовим! (0)

Шановні друзі! 
Щиро вітаємо вас з світлим святом - Різдвом Христовим!

Хай в році новім, при святому Різдві,
всі мрії сповняться - давні й нові.
Як тим Пастриям, хай вам ангел щоднині
приносить додому приємні новини!
Царі, що ітимуть Ісуса вітати,
хай вступлять з дарами й до вашої хати!В Украине десятки тысяч кардиобольных остались без лекарств (RU) 04.01.2017 В Украине десятки тысяч кардиобольных остались без лекарств (RU) (0)

Украинские кардиобольные встретили Новый год без лекарств. И вряд ли необходимые медикаменты появятся в больницах в ближайшее время. Об этом сообщил директор Института сердца Борис Тодуров.
Вітаємо з зимовими святами! 26.12.2016 Вітаємо з зимовими святами! (0)

Дорогі друзі!

Всеукраїнське Товариство Гемофілії дякує Вам за вашу підтримку у цьому році! Ми бажаємо Вам веселих свят, лагідної зими, щасливого нового року, а також завжди мати поруч когось, з ким можна розділити усі незабутні моменти!
Новости генной терапии гемофилии (RU) 25.12.2016 Новости генной терапии гемофилии (RU) (0)

Компания BioMarin сообщила об успехах в лечении гемофилии А. Её продукт, вирусный вектор (средство доставки гена в клетку), содержащий ген фактора VIII, был введён однократно 9 пациентам. Из семи человек, получивших самую высокую дозу препарата, у шести наблюдалось повышение фактора свёртываемости крови VIII до 50 и более процентов от нормы. Средняя частота кровотечений сократилась с 20 до 5 в год.
Перший інтерактивний веб-семінар ВФГ 21.12.2016 Перший інтерактивний веб-семінар ВФГ (0)

16 грудня 2016 року, Всесвітня Федерація Гемофілії у співпраці з ISTH (International Society on Thrombosis and Haemostasis), провели перший інтерактивний веб-семінар з проблем і можливостей лікування гемофілії в країнах, що розвиваються.

Новини 106 - 120 з 1355
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 | Наст. | Кінець

 

Голосування


вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: