На головну
Гемофiлiя Гемофилия
Портал громадської організації інвалідів "Всеукраїнське товариство гемофілії"Запитайте у спеціалістів

Стасишин Олександра

Стасишин Олександра


Вiддiлення: Гематологія
Аблiкова Iрина

Аблiкова Iрина


Вiддiлення: Реабілітація
Красівська Валерія

Красівська Валерія


Вiддiлення: Лабораторія
Пiдписка на новини
   

 Наші журнали (PDF-формат)

 

  ... 

 

УВАГА! Інформація, розміщена на нашому сайті є довідковою або популярною і надається широкому колу читачів для обговорення. Призначення лікарських засобів повинно проводитися тільки кваліфікованим фахівцем, на підставі історії хвороби та результатів діагностики.

ВНИМАНИЕ! Информация, размещенная на нашем сайте является справочной или популярной и предоставляется широкому кругу читателей для обсуждения. Назначение лекарственных средств должно проводиться только квалифицированным специалистом, на основании истории болезни и результатов диагностики.

  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Яндекс.Метрика
 

ГоловнаУляна Супрун закликала українців підтримати пацієнтів із орфанними хворобами (UA) 28.02.2017 Уляна Супрун закликала українців підтримати пацієнтів із орфанними хворобами (UA) (0)

До Міжнародного дня рідкісних (орфанних) захворювань українців просять підтримати пацієнтів із орфанними хворобами. Соціальний ролик із відповідним зверненням за участі в.о. Міністра охорони здоров’я України д-ра Уляни Супрун підготувала Громадська спілка «Орфанні захворювання України».
Летний лагерь «Лесная поляна» (RU) 21.02.2017 Летний лагерь «Лесная поляна» (RU) (0)

Даты проведения – 15-20 июня 2017 г. Место проведения – урочище Пиги, с. Татаров, Яремчанский район, Ивано-Франковская область. Аудитория – дети подросткового возраста (10-17 лет). Родители размещаются в гостином дворе в пяти минутах от лагеря и не участвуют в его проведении.
Щорічний літній табір у Яремче (UA) 21.02.2017 Щорічний літній табір у Яремче (UA) (0)

З 3-го по 13-те червня 2017 року у м. Яремче (Карпати) відбудеться літній табір для дітей, хворих на гемофілію, та їх батьків. До участі запрошуються діти віком від 5 до 14 років.
Генная терапия, помогающая собакам с мышечными заболеваниями, может оказаться полезной для людей (RU) 19.02.2017 Генная терапия, помогающая собакам с мышечными заболеваниями, может оказаться полезной для людей (RU) (0)

Существует редкое заболевание, возникающее из-за мутации, в результате которой прекращается выработка миотубуларина - белка, отвечающего за нормальную работу мышц. Миотубулариновая миопатия поражает только мужчин, и в конечном итоге заканчивается смертельным исходом, к которому приводят проблемы с дыханием.
Український вчений довів, що молитва змінює кров і дійсно лікує (UA) 14.02.2017 Український вчений довів, що молитва змінює кров і дійсно лікує (UA) (0)

Чи справді молитви мають цілющу силу? Вчений вирішив перевірити це експериментальним шляхом. Досліди тривали 15 років. Науковець брав венозну і капілярну кров у добровольців, робив її аналіз. А потім просив досліджуваного або когось із близьких читати молитву протягом 10-15 хвилин, подумки або вголос. Після цього знову робили аналіз венозної та капілярної крові. І вона різнилася!
Как сакские грязи отразились на здоровье цесаревича и судьбе Распутина (RU) 14.02.2017 Как сакские грязи отразились на здоровье цесаревича и судьбе Распутина (RU) (0)

В городе Саки существует легенда, что двухэтажное здание городского музея истории грязелечения в 1912 году построили для больного гемофилией царевича Алексея, наследника императора Николая II. В фондах музея даже имеются воспоминания местных старожилов. Но ни в Саках, ни в Евпатории наследник не лечился...
Конференція Європейського Консорціуму Гемофілії у Парижі (UA) 06.02.2017 Конференція Європейського Консорціуму Гемофілії у Парижі (UA) (0)

3-4 лютого 2017 р. в м. Париж (Франція) відбувся захід Європейського Консорціуму Гемофілії, присвячений питанню закупівлі препаратів для хворих на гемофілію. У заході взяли участь представник Всеукраїнського Товариства Гемофілії, співробітник ДУ "Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України" (м. Львів) і представник ПРООН.
Массовое заражение ВИЧ в Японии в первой половине 80-х (RU) 01.02.2017 Массовое заражение ВИЧ в Японии в первой половине 80-х (RU) (0)

Впервые ВИЧ/СПИД описали в США в начале 1980-х, но в Японии никаких официальных сообщений об инфекции не было вплоть до 1985 года. Все изменилось после скандала с массовым заражением 2000 пациентов с гемофилией через испорченные препараты крови.
Січневі збори правління ВТГ у Києві (UA) 01.02.2017 Січневі збори правління ВТГ у Києві (UA) (0)

27 січня 2017 року у м. Києві відбулись збори правління ВТГ.
Аналіз закупівель через міжнародні організації (UA) 30.01.2017 Аналіз закупівель через міжнародні організації (UA) (0)

Нагадаємо, що в 2015 р. закупівлі лікарських засобів та медичних виробів (МВ) за 9 централізованими програмами було передано міжнародним закупівельним агенціям ПРООН, ЮНІСЕФ та Crown Agents. Протягом 2016 р. посадовці МОЗ неодноразово заявляли про успішність таких закупівель та значну економію коштів, проте не оприлюднювали обсяги закупівель та ціни, за якими було придбано препарати. Лише 19 грудня 2016 р. МОЗ України прозвітувало перед профільним комітетом Верховної Ради щодо проведення закупівель лікарських засобів та МВ через міжнародні закупівельні агенції. Наша редакція детально проаналізувала цей звіт та порівняла обсяги закупівель та ціни на препарати із закупівлями МОЗ України у 2014 р.
Машина часу з маршрутом у минуле, або Як перевиховати МСЕК? (UA) 30.01.2017 Машина часу з маршрутом у минуле, або Як перевиховати МСЕК? (UA) (0)

Хто з нас не мріяв в дитинстві про машину часу? А дорослими, здається, прагнемо цього магічного артефакту втричі сильніше – одвічна проблема, встигнути справ на 48 годин за 24. Однак механізм використання одних і тих же проміжків часу хоча б двічі людство ще не опанувало. Зате відправляти в минуле, років так на 50-60, українці вміють просто-таки одним змахом руки! Відвідати таке «минуле» восени минулого року довелося й мені. Проте згадується цей візит, наче відбувся вчора.
Пресс-конференция в УНИАН с участием членов ВОГ (RU) 28.01.2017 Пресс-конференция в УНИАН с участием членов ВОГ (RU) (0)

27 января 2017 года в УНИАН состоялась пресс-конференция, в которой приняли участие Председатель Правления Всеукраинского Общества Гемофилии Александр Шмило и члены правления Андрей Корышев и Андрей Высоцкий. Темой пресс-конференции стала катастрофическая ситуация с обеспечением больных гемофилией жизненно необходимыми препаратами и участившиеся в последнее время случаи инфицирования детей и взрослых опасными заболеваниями.
В Україні пацієнти з гемофілією не забезпечені якісними лікарськими препаратами - ВТГ (детально) 28.01.2017 В Україні пацієнти з гемофілією не забезпечені якісними лікарськими препаратами - ВТГ (детально) (0)

Сьогодні до проблеми із забезпеченням препаратами хворих на гемофілію додалася ще й проблема масового інфікування ВІЛ, гепатит В, С через внутрішньовенне введення препаратів минулого століття (плазми, кріопреципітату).
В Україні люди з гемофілією масово інфіковані - активісти 28.01.2017 В Україні люди з гемофілією масово інфіковані - активісти (0)

В Україні пацієнти з гемофілією з 16 років у 99% інфіковані гепатитом С. Про це на прес-конференції заявив голова правління Всеукраїнського товариства гемофілії Олександр Шміло.
Кому вигідна масована інформатака на Уляну Супрун? (UA) 24.01.2017 Кому вигідна масована інформатака на Уляну Супрун? (UA) (0)

Кому вигідна масована інформатака на виконуючу обов'язки міністра охорони здоров'я? Обличчям атаки навмисно чи випадково став Борис Тодуров, директор Інституту серця. Долучилися до нього певні фармпостачальники і навіть Віктор Медведчук.

Новини 91 - 105 з 1355
Початок | Поперед. | 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | Наст. | Кінець

 

Голосування


вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: