На головну
Гемофiлiя Гемофилия
Портал громадської організації інвалідів "Всеукраїнське товариство гемофілії"Запитайте у спеціалістів

Стасишин Олександра

Стасишин Олександра


Вiддiлення: Гематологія
Аблiкова Iрина

Аблiкова Iрина


Вiддiлення: Реабілітація
Красівська Валерія

Красівська Валерія


Вiддiлення: Лабораторія
Пiдписка на новини
   

 Наші журнали (PDF-формат)

 

  ... 

 

УВАГА! Інформація, розміщена на нашому сайті є довідковою або популярною і надається широкому колу читачів для обговорення. Призначення лікарських засобів повинно проводитися тільки кваліфікованим фахівцем, на підставі історії хвороби та результатів діагностики.

ВНИМАНИЕ! Информация, размещенная на нашем сайте является справочной или популярной и предоставляется широкому кругу читателей для обсуждения. Назначение лекарственных средств должно проводиться только квалифицированным специалистом, на основании истории болезни и результатов диагностики.

  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Яндекс.Метрика
 

ГоловнаУ Києві відбулась конференція з питань гемофілії, приурочена до відкриття в Україні програми GAP (UA) 22.03.2018 У Києві відбулась конференція з питань гемофілії, приурочена до відкриття в Україні програми GAP (UA) (0)

14 березня 2018 року в м. Києві відбулась конференція з питань гемофілії, приурочена до відкриття в Україні програми GAP від Всесвітньої Федерації Гемофілії.
Зустріч Всеукраїнського Товариства Гемофілії та Всесвітньої Федерації Гемофілії з ПРООН (UA) 22.03.2018 Зустріч Всеукраїнського Товариства Гемофілії та Всесвітньої Федерації Гемофілії з ПРООН (UA) (0)

13 березня 2018 року в м. Києві відбулась запланована зустріч Всеукраїнського Товариства Гемофілії та Всесвітньої Федерації Гемофілії з ПРООН. 
30 березня у Києві відбудеться конференція "Лікування гемофілії – сучасні аспекти" (UA) 20.03.2018 30 березня у Києві відбудеться конференція "Лікування гемофілії – сучасні аспекти" (UA) (0)

30 березня 2018 року в Києві відбудеться конференція з питань гемофілії "Лікування гемофілії – сучасні аспекти". Конференція розрахована на обласних гематологів та спеціалістів з лікування порушень гемостазу. Організатор конференції - Всеукраїнське Товариство Гемофілії.
Зустріч Всеукраїнського Товариства Гемофілії, Всесвітньої Федерації Гемофілії та Литовської Асоціації Гемофілії у Киеві (UA) 20.03.2018 Зустріч Всеукраїнського Товариства Гемофілії, Всесвітньої Федерації Гемофілії та Литовської Асоціації Гемофілії у Киеві (UA) (0)

13 березня 2018 року в м. Києві відбулась запланована зустріч Всеукраїнського Товариства Гемофілії, Всесвітньої Федерації Гемофілії та Литовської Асоціації Гемофілії. На зустрічі було розглянуто питання покращення якості лікування гемофілії в Україні.

Оголошення про закупівлі (UA) 18.03.2018 Оголошення про закупівлі (UA) (0)

Загальна сума товарів, закуплених ПРООН за кошти бюджету 2017 року, включаючи плату із забезпечення загального управління і логістичних послуг, на сьогодні становить 83 246 138 дол. США (близько 2,25 млрд. грн.). Товари на суму 47 669 671 дол. США (1,28 млрд. грн.) вже доставлені ПРООН до складів.
Краще не хворіти: як дотримуються права українців на охорону здоров’я (UA) 18.03.2018 Краще не хворіти: як дотримуються права українців на охорону здоров’я (UA) (0)

12 березня 2018 р. до Парламенту надіслано Щорічну доповідь Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Валерії Лутковської про стан додержання та захисту прав і свобод людини в Україні за 2017 р. Цьогорічна щорічна доповідь містить 16 розділів, розміщених на 661 сторінці. Окремий підрозділ присвячено стану дотримання права громадян України на охорону здоров’я.
«Орфанні хвороби вже не рідкість», – полтавський дитячий психіатр (UA) 14.03.2018 «Орфанні хвороби вже не рідкість», – полтавський дитячий психіатр (UA) (0)

Медична спільнота 35 років тому ввела термін «орфанні хвороби». На сьогодні уже описано близько 7000 різних рідкісних захворювань і щороку їх додається. Але одна і та ж хвороба може бути рідкісною для мешканців одного континенту і поширеною – для іншого.
Казахстан: В "СК-Фармация" ответили на жалобы больных гемофилией о дефиците лекарств (RU) 14.03.2018 Казахстан: В "СК-Фармация" ответили на жалобы больных гемофилией о дефиците лекарств (RU) (0)

Единый дистрибьютор объяснил, какие проблемы существуют в лекарственном обеспечении этой категории больных и как они решаются.
"Дорожная карта" для донорской ДНК (RU) 09.03.2018 "Дорожная карта" для донорской ДНК (RU) (0)

Через два-три года 90 процентов пар, планирующих детей, будут проходить в России бесплатное генетическое исследование. А передающиеся по наследству генетические заболевания можно будет исключать с помощью донорской ДНК.
Збори правління ВТГ у Києві (UA) 08.03.2018 Збори правління ВТГ у Києві (UA) (0)

17-18 лютого 2018 року у м. Києві відбулись збори правління ВТГ. На зборах розглядались питання роботи ВТГ за 2017 рік та план роботи на 2018 рік.
Зустріч О.П. Шміло з представниками компанії "Біофарма" (UA) 04.03.2018 Зустріч О.П. Шміло з представниками компанії "Біофарма" (UA) (0)

22 лютого 2018 року відбулася зустріч керівника ВТГ О.П. Шміло з представниками компанії "Біофарма". Тема зустрічі – недовіра якості препарату "БіоКлот А" пацієнтів з гемофілією.
Зустріч О.П. Шміло з представником ПРООН (UA) 04.03.2018 Зустріч О.П. Шміло з представником ПРООН (UA) (0)

21 лютого 2018 року відбулася зустріч керівника ВТГ О.П. Шміло з представником ПРООН. На зустрічі було розглянуто питання подальшої співпраці та висловлено подив щодо закупівлі препарату БіоКлот А компанії "Біофарма" (за контрактом ITB 56-2017-UNDP-UKR від 15.02.2018 р. лот 13), який не має підтвердження якості та безпеки відповідно до міжнародних вимог.
Зустріч О.П. Шміло зі спеціалістами з лікування гемофілії (UA) 04.03.2018 Зустріч О.П. Шміло зі спеціалістами з лікування гемофілії (UA) (0)

14 лютого 2018 року відбулася зустріч керівника ВТГ О.П. Шміло зі спеціалістами з лікування гемофілії – к.м.н., п.н.с., завідуючим відділенням хірургічної допомоги ДУ "ГТ НАМН України" П.В. Ющенко, к.м.н., с.н.с. ДУ "ГТ НАМН України", директором Центру гемофілії м. Києва Є.В. Авер’яновим, к.б.н., с.н.с. ДУ "ГТ НАМН України" В.І. Семенякою.
Препарат Hemlibra для терапии гемофилии A одобрен Еврокомиссией (RU) 03.03.2018 Препарат Hemlibra для терапии гемофилии A одобрен Еврокомиссией (RU) (0)

Компания Roche объявила о том, что Еврокомиссия одобрила препарат Hemlibra (emicizumab) для терапии эпизодов кровотечения у пациентов с гемофилией A с ингибиторами фактора VIII. Одобрение препарата было рекомендовано в прошлом месяце Комитетом по лекарственным препаратам для медицинского применения (CHMP) EMA.
В Казахстане не хватает препаратов для больных гемофилией (RU) 03.03.2018 В Казахстане не хватает препаратов для больных гемофилией (RU) (0)

В Казахстане не хватает препаратов для больных гемофилией. Об этом сообщила в запросе министру здравоохранения Ельжану Биртанову депутат Зауреш Аманжолова.

Новини 31 - 45 з 1440
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Наст. | Кінець

 

Голосування


вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: