На головну
Гемофiлiя Гемофилия
Портал громадської організації інвалідів "Всеукраїнське товариство гемофілії"Запитайте у спеціалістів

Стасишин Олександра

Стасишин Олександра


Вiддiлення: Гематологія
Аблiкова Iрина

Аблiкова Iрина


Вiддiлення: Реабілітація
Красівська Валерія

Красівська Валерія


Вiддiлення: Лабораторія
Пiдписка на новини
   

 Наші журнали (PDF-формат)

 

  ... 

 

УВАГА! Інформація, розміщена на нашому сайті є довідковою або популярною і надається широкому колу читачів для обговорення. Призначення лікарських засобів повинно проводитися тільки кваліфікованим фахівцем, на підставі історії хвороби та результатів діагностики.

ВНИМАНИЕ! Информация, размещенная на нашем сайте является справочной или популярной и предоставляется широкому кругу читателей для обсуждения. Назначение лекарственных средств должно проводиться только квалифицированным специалистом, на основании истории болезни и результатов диагностики.

  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Яндекс.Метрика
 

ГоловнаВчені вилікували гемофілію одним уколом (UA) 11.12.2017 Вчені вилікували гемофілію одним уколом (UA) (0)

Пацієнтам з гемофілією В виявилося достатньо однієї внутрішньовенної ін’єкції нешкідливих вірусів, що несуть ген фактора IX, щоб припинити кровотечі.
У Києві відбудеться конференція з питань гемофілії (UA) 24.11.2017 У Києві відбудеться конференція з питань гемофілії (UA) (0)

27 листопада 2017 р. в м. Києві відбудеться конференція з питань гемофілії. Конференція розрахована на фахівців з лікування гемофілії, хвороби Віллебранда та інших порушень гемостазу. Конференцію проводить Всеукраїнське Товариство Гемофілії за підтримки Всесвітньої Федерації Гемофілії.
Roche получает новые одобрения от регуляторов США (RU) 21.11.2017 Roche получает новые одобрения от регуляторов США (RU) (0)

Регуляторы США дали «зеленый свет» препарату для лечения гемофилии A Hemlibra, а также расширили показания к применению препарата Gazyva: теперь он разрешен для терапии нелеченной распространенной фолликулярной лимфомы.
Американские ученые впервые отредактировали геном в теле взрослого человека (RU) 20.11.2017 Американские ученые впервые отредактировали геном в теле взрослого человека (RU) (0)

Генному редактированию подвергся житель Калифорнии 44-летний Брайан Мадо, страдающий от расстройства обмена веществ под названием синдром Хантера. Ученые с помощью специальных вирусов доставили в его организм миллиарды «правильных» копий гена, который у Брайана содержит мутацию.
Конференція "Інгібіторна форма гемофілії" (UA) 08.11.2017 Конференція "Інгібіторна форма гемофілії" (UA) (0)

17 листопада 2017 року у Києві відбудеться конференція "Інгібіторна форма гемофілії", у якій візьмуть участь провідні українські фахівці та представники Всеукраїнського товариства гемофілії.
Розміри державної соціальної допомоги людині з інвалідністю з дитинства та дітям людини з інвалідністю на 2017 рік (UA) 08.11.2017 Розміри державної соціальної допомоги людині з інвалідністю з дитинства та дітям людини з інвалідністю на 2017 рік (UA) (0)

Верховною Радою України 3 жовтня 2017 року прийнято Закон України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення пенсій №2148-VIII", яким з 1 жовтня 2017 року передбачено підвищення розмірів державної соціальної допомоги, призначеної відповідно до Закону України "Про державну соціальну допомогу людині з інвалідністю з дитинства та дітям людини з інвалідністю".
Трансфузіологія. Що робити, коли потрібне перезавантаження (UA) 07.11.2017 Трансфузіологія. Що робити, коли потрібне перезавантаження (UA) (0)

В рамках III міждисциплінарного наукового конгресу з міжнародною участю «Актуальні питання інтенсивної терапії та анестезіологічного забезпечення в акушерстві, гінекології та неонатології» пройшла непоміченою з боку анестезіологів неабияка подія – дискусійна сесія «Проблемні питання трансфузійної терапії».
"Ингибиторные истории". Фильм Горана Капетановича 31.10.2017 "Ингибиторные истории". Фильм Горана Капетановича (0)

Рабочая группа по проблемам ингибиторов при Европейском консорциуме гемофилии (ЕКГ) с гордостью сообщает о выходе документального фильма «Ингибиторные истории» (Inhibitor Stories), посвящённого жизни людей с ингибиторной формой гемофилии. Доступность лечения в разных странах существенно различается, что заметно сказывается на качестве жизни пациентов. Послушайте их истории...
В листопаді у Києві відбудеться конференція "Інгібіторна форма гемофілії" (UA) 24.10.2017 В листопаді у Києві відбудеться конференція "Інгібіторна форма гемофілії" (UA) (0)

17 листопада 2017 року у м. Київ відбудеться конференція "Інгібіторна форма гемофілії". Конференція розрахована на пацієнтів, хворих на гемофілію інгібіторної форми, та представників їх родин. Така конференція в Україні відбудеться вперше. Вона закцентує увагу суспільства на проблемі інгібіторної форми гемофілії, для лікування якої сьогодні закуповується дуже мало препаратів, що ставить під загрозу життя людей з цією хворобою.
Виготовлення та обіг препаратів крові: проблемні питання та шляхи їх вирішення (UA) 13.10.2017 Виготовлення та обіг препаратів крові: проблемні питання та шляхи їх вирішення (UA) (0)

10 жовтня 2017 р. у Міністерстві охорони здоров’я України відбулося засідання круглого столу на тему «Державне регулювання виготовлення та обігу компонентів і препаратів донорської крові в Україні» задля визначення шляхів підвищення ефективності функціонування служби крові в Україні. До дискусії, у якій брала участь Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками, долучилися науковці, громадськість та керівники закладів служб крові з усіх куточків України.
30-та конференція Європейського консорціуму гемофілії у Вільнюсі (UA) 09.10.2017 30-та конференція Європейського консорціуму гемофілії у Вільнюсі (UA) (0)

6-8 жовтня 2017 року у місті Вільнюс (Литва) пройшла 30-та конференція Європейського консорціуму гемофілії. В роботі конференції взяли участь понад 40 делегацій національних організацій гемофілії. Активну участь в роботі конференції взяли представники ВТГ.
Загинув Артем Шмарук 02.10.2017 Загинув Артем Шмарук (0)

Сталася страшна біда. Трагічно загинув, потрапивши в автокатастрофу, Артем Михайлович Шмарук, керівник Волинського осередку ВТГ. Висловлюємо співчуття родині та близьким.
Страшнее ВИЧ: ученые назвали самый смертоносный вирус, убивающий людей (RU) 26.09.2017 Страшнее ВИЧ: ученые назвали самый смертоносный вирус, убивающий людей (RU) (0)

Ученые назвали самый смертоносный вирус на планете. Им оказался вовсе не ВИЧ, а штаммы вируса гепатита. Согласно данным исследователей, ежегодно гепатит убивает 1,34 миллиона человек, сообщается в журнале Lancet. В это число включены также летальные исходы, связанные с осложнениями от гепатита – циррозом, раком печени и другими тяжелыми заболеваниями. Отмечается, что большинство носителей инфекции не знают о своем диагнозе. При этом отсутствуют глобальные проекты с достаточным финансированием, направленные на борьбу с этим опасным заболеванием.
Збори Правління ВТГ у Яремчі (UA) 18.09.2017 Збори Правління ВТГ у Яремчі (UA) (0)

9 вересня 2017 року в м. Яремче відбулись збори Правління ВТГ. Було обговорено роботу ВТГ за перше півріччя та відкоригований план роботи до кінця 2017 року. 
В Івано-Франківську відбулась "Школа гемофілії" (UA) 18.09.2017 В Івано-Франківську відбулась "Школа гемофілії" (UA) (0)

8 вересня 2017 року в м. Івано-Франківськ відбулась "Школа гемофілії", під час якої було розглянуто питання медичного та соціального характеру. 


Новини 16 - 30 з 1379
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 | Наст. | Кінець

 

Голосування


вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: