На головну
Гемофiлiя Гемофилия
Портал громадської організації інвалідів "Всеукраїнське товариство гемофілії"Запитайте у спеціалістів

Стасишин Олександра

Стасишин Олександра


Вiддiлення: Гематологія
Аблiкова Iрина

Аблiкова Iрина


Вiддiлення: Реабілітація
Красівська Валерія

Красівська Валерія


Вiддiлення: Лабораторія
Пiдписка на новини
   

 Наші журнали (PDF-формат)

 

  ... 

 

УВАГА! Інформація, розміщена на нашому сайті є довідковою або популярною і надається широкому колу читачів для обговорення. Призначення лікарських засобів повинно проводитися тільки кваліфікованим фахівцем, на підставі історії хвороби та результатів діагностики.

ВНИМАНИЕ! Информация, размещенная на нашем сайте является справочной или популярной и предоставляется широкому кругу читателей для обсуждения. Назначение лекарственных средств должно проводиться только квалифицированным специалистом, на основании истории болезни и результатов диагностики.

  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Яндекс.Метрика
 

ГоловнаRoche: экспериментальный препарат сократил число кровотечений у детей с гемофилией А (RU) 19.04.2017 Roche: экспериментальный препарат сократил число кровотечений у детей с гемофилией А (RU) (0)

Компания Roche сообщила о новых позитивных предварительных данных клинических исследований III фазы препарата для лечения гемофилии A.
В Азербайджане примерно 25% больных гемофилией – дети до 15 лет (RU) 19.04.2017 В Азербайджане примерно 25% больных гемофилией – дети до 15 лет (RU) (0)

Если во всем мире 60 женщин больны гемофилией, то 6 из них зарегистрированы в Азербайджане. Это связано с большим распространением в этой стране родственных браков. Об этом заявила директор Научно-практического центра гемофилии Эльмира Гадимова.
Медики ІФНМУ привертають увагу громадськості до проблеми гемофілії (UA) 19.04.2017 Медики ІФНМУ привертають увагу громадськості до проблеми гемофілії (UA) (0)

В Україні розробляють механізм передачі дороговартісного препарату згортання крові на домашнє лікування пацієнтам, – експерт МОЗ України по гемофілії, доцент кафедри внутрішньої медицини №2 та медсестринства ІФНМУ Наталя Глушко.
17 квітня відзначають Всесвітній день гемофілії (UA) 18.04.2017 17 квітня відзначають Всесвітній день гемофілії (UA) (0)

17 квітня відзначають Всесвітній день гемофілії. У цей день народився Френк Шнайбель, засновник Всесвітньої федерації гемофілії. Його проводять, щоб привернути увагу суспільства до проблем гемофілії і поліпшити якість медичної допомоги.
ПРООН: Пацієнти з гемофілією отримають якісні європейські ліки 18.04.2017 ПРООН: Пацієнти з гемофілією отримають якісні європейські ліки (0)

З нагоди Всесвітнього дня гемофілії, Міністерство охорони здоров’я України (МОЗ) та Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) повідомляють про завершення всіх процедур закупівлі ліків для дорослих і дітей з гемофілією відповідно до угоди між сторонами.
Заходи з нагоди Всесвітнього дня гемофілії (UA) 15.04.2017 Заходи з нагоди Всесвітнього дня гемофілії (UA) (0)

19 квітня Всеукраїнське Товариство Гемофілії проводить заходи з нагоди Всесвітнього дня гемофілії. Місце проведення першого - київський стадіон "Динамо". Під час заходу відбудуться зустрічі з відомими футболістами клубу "Динамо", екскурсія до музею "Динамо", майстер-клас за участю зірок українського футболу. Після закінчення заходу - традиційна Школа гемофілії.
Больные гемофилией в Днепре готовят коллективное письмо Филатову с просьбой выделить средства на покупку препаратов (RU) 15.04.2017 Больные гемофилией в Днепре готовят коллективное письмо Филатову с просьбой выделить средства на покупку препаратов (RU) (0)

Председатель Днепропетровского отделения Всеукраинского общества гемофилии Сергей Шемет заявил, что больные гемофилией в Днепре готовят коллективное письмо на имя мэра Бориса Филатова с просьбой выделить средства на покупку препаратов.
Кыргызстан: Больной гемофилией мечтает встретиться с президентом Алмазбеком Атамбаевым (RU) 15.04.2017 Кыргызстан: Больной гемофилией мечтает встретиться с президентом Алмазбеком Атамбаевым (RU) (0)

Накануне Всемирного дня гемофилии, который будет отмечаться 17 апреля, министр здравоохранения КР Талантбек Батыралиев встретился с одним из представителей сообщества больных гемофилией в Кыргызстане Аскатом Букарбаевым.
Пресс-конференция ко Всемирному дню гемофилии в Днепре (RU) 14.04.2017 Пресс-конференция ко Всемирному дню гемофилии в Днепре (RU) (0)

В пресс-центре "Мост" (Днепр) состоялась пресс-конференция, приуроченная ко Всемирному дню гемофилии, который отмечают 17 апреля. 

Источник: nashemisto.dp.ua

В Каменском на учете находится 13 человек, больных гемофилией (RU) 14.04.2017 В Каменском на учете находится 13 человек, больных гемофилией (RU) (0)

В Украине – почти три тысячи официально зарегистрированных лиц, больных гемофилией. В Каменском на учете находится 13 человек, больных гемофилией, медицинская помощь которым оказывается в гематологическом отделении городской больницы № 9. Дети, больные гемофилией, получают лечение в отделении детской гематологии Днепропетровской областной детской больницы.
Конференція до Всесвітнього дня гемофілії - м. Дніпро, 14 квітня 10.04.2017 Конференція до Всесвітнього дня гемофілії - м. Дніпро, 14 квітня (0)

14 квітня у м. Дніпро відбудеться конференція «Гемофілія. Актуальні питання діагностики та сучасного лікування. Організація допомоги пацієнтам з гемофілією». Запрошуються усі бажаючі.
Круглий стіл з ортопедичних аспектів у лікуванні гемофілії, Брюссель 30.03.2017 Круглий стіл з ортопедичних аспектів у лікуванні гемофілії, Брюссель (0)

Пропонуємо усім зацікавленим фахівцям подавати заявки до ВТГ до 15 травня.
Хворим на гемофілію, майже неможливо дістати препаратів (UA) 29.03.2017 Хворим на гемофілію, майже неможливо дістати препаратів (UA) (0)

Батьки, діти яких мають гемофілію, вже багато років борються за те, щоб їхні кровинки не стали прикутими до інвалідних візків. Препарати, які б допомогли у профілактиці хвороби, дістати на руки майже неможливо. Виписуються вони по рецептах та й то у дуже малих кількостях. Якщо не підліковувати дітей, то вже у віці 18 років вони можуть стати інвалідами.
Колективне звернення пацієнтів з гемофілією до в. о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун щодо неналежної якості препарату «Біоклот А» 25.03.2017 Колективне звернення пацієнтів з гемофілією до в. о. Міністра охорони здоров’я Уляни Супрун щодо неналежної якості препарату «Біоклот А» (1)

Запрошуємо всіх пацієнтів, що мають занепокоєння стосовно якості препарату «Біоклот А», долучитися до підписання відкритого коллективного листа

Новини 151 - 165 з 1442
Початок | Поперед. | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | Наст. | Кінець

 

Голосування


вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: