На головну
Гемофiлiя Гемофилия
Портал громадської організації інвалідів "Всеукраїнське товариство гемофілії"Запитайте у спеціалістів

Стасишин Олександра

Стасишин Олександра


Вiддiлення: Гематологія
Аблiкова Iрина

Аблiкова Iрина


Вiддiлення: Реабілітація
Красівська Валерія

Красівська Валерія


Вiддiлення: Лабораторія
Пiдписка на новини
   

 Наші журнали (PDF-формат)

 

  ... 

 

УВАГА! Інформація, розміщена на нашому сайті є довідковою або популярною і надається широкому колу читачів для обговорення. Призначення лікарських засобів повинно проводитися тільки кваліфікованим фахівцем, на підставі історії хвороби та результатів діагностики.

ВНИМАНИЕ! Информация, размещенная на нашем сайте является справочной или популярной и предоставляется широкому кругу читателей для обсуждения. Назначение лекарственных средств должно проводиться только квалифицированным специалистом, на основании истории болезни и результатов диагностики.

  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Яндекс.Метрика
 

ГоловнаМассовое заражение ВИЧ в Японии в первой половине 80-х (RU) 01.02.2017 Массовое заражение ВИЧ в Японии в первой половине 80-х (RU) (0)

Впервые ВИЧ/СПИД описали в США в начале 1980-х, но в Японии никаких официальных сообщений об инфекции не было вплоть до 1985 года. Все изменилось после скандала с массовым заражением 2000 пациентов с гемофилией через испорченные препараты крови.
Січневі збори правління ВТГ у Києві (UA) 01.02.2017 Січневі збори правління ВТГ у Києві (UA) (0)

27 січня 2017 року у м. Києві відбулись збори правління ВТГ.
Аналіз закупівель через міжнародні організації (UA) 30.01.2017 Аналіз закупівель через міжнародні організації (UA) (0)

Нагадаємо, що в 2015 р. закупівлі лікарських засобів та медичних виробів (МВ) за 9 централізованими програмами було передано міжнародним закупівельним агенціям ПРООН, ЮНІСЕФ та Crown Agents. Протягом 2016 р. посадовці МОЗ неодноразово заявляли про успішність таких закупівель та значну економію коштів, проте не оприлюднювали обсяги закупівель та ціни, за якими було придбано препарати. Лише 19 грудня 2016 р. МОЗ України прозвітувало перед профільним комітетом Верховної Ради щодо проведення закупівель лікарських засобів та МВ через міжнародні закупівельні агенції. Наша редакція детально проаналізувала цей звіт та порівняла обсяги закупівель та ціни на препарати із закупівлями МОЗ України у 2014 р.
Машина часу з маршрутом у минуле, або Як перевиховати МСЕК? (UA) 30.01.2017 Машина часу з маршрутом у минуле, або Як перевиховати МСЕК? (UA) (0)

Хто з нас не мріяв в дитинстві про машину часу? А дорослими, здається, прагнемо цього магічного артефакту втричі сильніше – одвічна проблема, встигнути справ на 48 годин за 24. Однак механізм використання одних і тих же проміжків часу хоча б двічі людство ще не опанувало. Зате відправляти в минуле, років так на 50-60, українці вміють просто-таки одним змахом руки! Відвідати таке «минуле» восени минулого року довелося й мені. Проте згадується цей візит, наче відбувся вчора.
Пресс-конференция в УНИАН с участием членов ВОГ (RU) 28.01.2017 Пресс-конференция в УНИАН с участием членов ВОГ (RU) (0)

27 января 2017 года в УНИАН состоялась пресс-конференция, в которой приняли участие Председатель Правления Всеукраинского Общества Гемофилии Александр Шмило и члены правления Андрей Корышев и Андрей Высоцкий. Темой пресс-конференции стала катастрофическая ситуация с обеспечением больных гемофилией жизненно необходимыми препаратами и участившиеся в последнее время случаи инфицирования детей и взрослых опасными заболеваниями.
В Україні пацієнти з гемофілією не забезпечені якісними лікарськими препаратами - ВТГ (детально) 28.01.2017 В Україні пацієнти з гемофілією не забезпечені якісними лікарськими препаратами - ВТГ (детально) (0)

Сьогодні до проблеми із забезпеченням препаратами хворих на гемофілію додалася ще й проблема масового інфікування ВІЛ, гепатит В, С через внутрішньовенне введення препаратів минулого століття (плазми, кріопреципітату).
В Україні люди з гемофілією масово інфіковані - активісти 28.01.2017 В Україні люди з гемофілією масово інфіковані - активісти (0)

В Україні пацієнти з гемофілією з 16 років у 99% інфіковані гепатитом С. Про це на прес-конференції заявив голова правління Всеукраїнського товариства гемофілії Олександр Шміло.
Кому вигідна масована інформатака на Уляну Супрун? (UA) 24.01.2017 Кому вигідна масована інформатака на Уляну Супрун? (UA) (0)

Кому вигідна масована інформатака на виконуючу обов'язки міністра охорони здоров'я? Обличчям атаки навмисно чи випадково став Борис Тодуров, директор Інституту серця. Долучилися до нього певні фармпостачальники і навіть Віктор Медведчук.
Семінар з питань лабораторної діагностики у Тбілісі (UA) 24.01.2017 Семінар з питань лабораторної діагностики у Тбілісі (UA) (0)

16-18 січня 2017 року у м. Тбілісі (Грузія) для країн Східної Європи та СНД Всесвітня Федерація Гемофілії (WFH) провела семінар з питань лабораторної діагностики вроджених та набутих геморагічних захворювань. Від України взяли участь представники ДУ «Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України» (м. Львів) та Запорізької обласної клінічної дитячої лікарні.
В червні 2017 року у Литві відбудеться літній табір для дітей хворих на гемофілію. 21.01.2017 В червні 2017 року у Литві відбудеться літній табір для дітей хворих на гемофілію. (0)

До участі запрошено 4 дітей з України (10-14 років), знання англійської мови на рівні спілкування. Дітей буде супроводжувати представник ВТГ.
На Львівщині хворі на гемофілію можуть померти через відсутність ліків (UA) 21.01.2017 На Львівщині хворі на гемофілію можуть померти через відсутність ліків (UA) (3)

У хворих на гемофілію закінчилися препарати, від яких залежить їхнє життя. Ці ліки закуповують за державні кошти, адже ціна однієї дози просто величезна.
Cьогодні ПРООН розмістила офіційне запрошення на участь у тендері з препаратів для лікування гемофілії (UA) 19.01.2017 Cьогодні ПРООН розмістила офіційне запрошення на участь у тендері з препаратів для лікування гемофілії (UA) (0)

Всеукраїнське товариство гемофілії, разом з усіма пацієнтами, їхніми сім’ями та усіма зацікавленими сторонами буде уважно спостерігати за усіма деталями закупівельного процесу-2016
Історія Касандри (UA) 19.01.2017 Історія Касандри (UA) (0)

Нещодавно я зайшла у місцеву лікарню до сина моєї подруги. Я не відвідувала такі заклади протягом року, і як тільки переступила поріг лікарні, погані спогади вмить повернулися. Я не могла навіть уявити, що звичайний візит у лікарню може викликати стільки емоцій.
Медиків Кропивницького звинувачують в інфікуванні дітей гепатитом В та С (UA) 18.01.2017 Медиків Кропивницького звинувачують в інфікуванні дітей гепатитом В та С (UA) (0)

Медичний скандал у Кропивницькому. Мами маленьких пацієнтів стверджують, що в обласній лікарні їхніх дітей інфікували гепатитом. Лікарі звинувачення заперечують, кажуть, діти могли підчепити вірус де завгодно.
Зустріч з ПРООН (UA) 17.01.2017 Зустріч з ПРООН (UA) (0)

На сьогодні склалася катастрофічна ситуація з забезпеченням препаратами для лікування гемофілії. У дорослих хворих на гемофілію взагалі немає факторів згортання. Виключенням є тільки м. Київ, де на 2016 рік було виділено з міського бюджету 136 млн. грн. на закупівлю препаратів для хворих на гемофілію. Закупівля та поставка препаратів у м. Київ відбулася на протязі двох місяців.


Новини 151 - 165 з 1408
Початок | Поперед. | 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | Наст. | Кінець

 

Голосування


вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: