На головну
Гемофiлiя Гемофилия
Портал громадської організації інвалідів "Всеукраїнське товариство гемофілії"Запитайте у спеціалістів

Стасишин Олександра

Стасишин Олександра


Вiддiлення: Гематологія
Аблiкова Iрина

Аблiкова Iрина


Вiддiлення: Реабілітація
Красівська Валерія

Красівська Валерія


Вiддiлення: Лабораторія
Пiдписка на новини
   

 Наші журнали (PDF-формат)

 

  ... 

 

УВАГА! Інформація, розміщена на нашому сайті є довідковою або популярною і надається широкому колу читачів для обговорення. Призначення лікарських засобів повинно проводитися тільки кваліфікованим фахівцем, на підставі історії хвороби та результатів діагностики.

ВНИМАНИЕ! Информация, размещенная на нашем сайте является справочной или популярной и предоставляется широкому кругу читателей для обсуждения. Назначение лекарственных средств должно проводиться только квалифицированным специалистом, на основании истории болезни и результатов диагностики.

  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Яндекс.Метрика
 

ГоловнаЗустріч з ПРООН (UA) 17.01.2017 Зустріч з ПРООН (UA) (0)

На сьогодні склалася катастрофічна ситуація з забезпеченням препаратами для лікування гемофілії. У дорослих хворих на гемофілію взагалі немає факторів згортання. Виключенням є тільки м. Київ, де на 2016 рік було виділено з міського бюджету 136 млн. грн. на закупівлю препаратів для хворих на гемофілію. Закупівля та поставка препаратів у м. Київ відбулася на протязі двох місяців.

Сьогодні рівно 6 років нашому сайту! 17.01.2017 Сьогодні рівно 6 років нашому сайту! (0)

За цей час ми розмістили понад 1000 новин, які прочитали тисячі людей в Україні і за кордоном. Це пацієнти, батьки, лікарі, чиновники і науковці.
Лабораторія для діагностики порушень гемостазу (UA) 15.01.2017 Лабораторія для діагностики порушень гемостазу (UA) (0)

В Україні є єдина лабораторія, яка з 2011 року має міжнародний сертифікат на проведення лабораторної діагностики порушень гемостазу. Сертифікат виданий Всесвітньою Федерацією Гемофілії і підтверджує якість досліджень згідно міжнародних стандартів. Лабораторія знаходиться у м. Львів в ДУ "Інститут патології крові та трансфузійної медицини НАМН України".
Ролик про гемофілію на YouTube ставить рекорди! 11.01.2017 Ролик про гемофілію на YouTube ставить рекорди! (0)

24 березня 2013 року ми оцифрували та розмістили на каналі ВТГ відео про історію королівських сімей Європи. На сьогодні ролик переглянули понад 120000 разів!
З Різдвом Христовим! 06.01.2017 З Різдвом Христовим! (0)

Шановні друзі! 
Щиро вітаємо вас з світлим святом - Різдвом Христовим!

Хай в році новім, при святому Різдві,
всі мрії сповняться - давні й нові.
Як тим Пастриям, хай вам ангел щоднині
приносить додому приємні новини!
Царі, що ітимуть Ісуса вітати,
хай вступлять з дарами й до вашої хати!В Украине десятки тысяч кардиобольных остались без лекарств (RU) 04.01.2017 В Украине десятки тысяч кардиобольных остались без лекарств (RU) (0)

Украинские кардиобольные встретили Новый год без лекарств. И вряд ли необходимые медикаменты появятся в больницах в ближайшее время. Об этом сообщил директор Института сердца Борис Тодуров.
Вітаємо з зимовими святами! 26.12.2016 Вітаємо з зимовими святами! (0)

Дорогі друзі!

Всеукраїнське Товариство Гемофілії дякує Вам за вашу підтримку у цьому році! Ми бажаємо Вам веселих свят, лагідної зими, щасливого нового року, а також завжди мати поруч когось, з ким можна розділити усі незабутні моменти!
Новости генной терапии гемофилии (RU) 25.12.2016 Новости генной терапии гемофилии (RU) (0)

Компания BioMarin сообщила об успехах в лечении гемофилии А. Её продукт, вирусный вектор (средство доставки гена в клетку), содержащий ген фактора VIII, был введён однократно 9 пациентам. Из семи человек, получивших самую высокую дозу препарата, у шести наблюдалось повышение фактора свёртываемости крови VIII до 50 и более процентов от нормы. Средняя частота кровотечений сократилась с 20 до 5 в год.
Перший інтерактивний веб-семінар ВФГ 21.12.2016 Перший інтерактивний веб-семінар ВФГ (0)

16 грудня 2016 року, Всесвітня Федерація Гемофілії у співпраці з ISTH (International Society on Thrombosis and Haemostasis), провели перший інтерактивний веб-семінар з проблем і можливостей лікування гемофілії в країнах, що розвиваються.
Увага, необхідна Ваша допомога! 15.12.2016 Увага, необхідна Ваша допомога! (0)

У Андрія Туркевич з Тернополя - черепно-мозкова травма. Терміново потрібен 8 фактор.
Пугающие фотографии из эпохи, когда мир только узнал о СПИДе (RU) 10.12.2016 Пугающие фотографии из эпохи, когда мир только узнал о СПИДе (RU) (0)

В 1981 году были впервые описаны случаи заболевания СПИДом. А к концу 80-х, согласно данным ВОЗ, по всему миру было заражено уже 400 тысяч человек.
Таблетка от гемофилии (RU) 08.12.2016 Таблетка от гемофилии (RU) (6)

В ближайшее время больные гемофилией смогут использовать более простое средство для лечения – обычные таблетки. Благодаря прорыву, совершенному исследователями Техасского университета, вскоре можно будет использовать обычные биоразлагаемые капсулы вместо внутривенных инъекций, что даст возможность людям, больным гемофилией, получить менее дорогой и безболезненный способ лечения.
Оновлений розділ сайту ВТГ 05.12.2016 Оновлений розділ сайту ВТГ (0)

Шановні друзі! Ми оновили на сайті розділ Законодавство -> Нормативні акти. Відтепер вам доступні всі документи за ключовим словом «Гемофілія», які вийшли в країні за 2016 рік.
Учёным удалось вылечить мышь от гемофилии с помощью CRISPR/Cas9 (RU) 03.12.2016 Учёным удалось вылечить мышь от гемофилии с помощью CRISPR/Cas9 (RU) (0)

CRISPR/Cas9, мощный инструмент для редактирования генома, открывает многообещающие перспективы коррекции мутаций, вызывающих заболевания. Учёные из Медицинской школы Перельмана при Пенсильванском университете впервые использовали этот подход для лечения гемофилии.
Зустріч Всеукраїнського Товариства Гемофілії з представниками нової команди МОЗ (UA) 01.12.2016 Зустріч Всеукраїнського Товариства Гемофілії з представниками нової команди МОЗ (UA) (0)

28 листопада 2016 року відбулася зустріч Всеукраїнського Товариства Гемофілії з представниками нової команди МОЗ України. У зустрічі взяли участь заступник міністра Олександр Лінчевський, радниця міністра Олена Коломийчук, Голова правління ВТГ Олександр Шміло та член правління ВТГ Сергій Шемет.

Новини 136 - 150 з 1379
Початок | Поперед. | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | Наст. | Кінець

 

Голосування


вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: