На головну
Гемофiлiя Гемофилия
Портал громадської організації інвалідів "Всеукраїнське товариство гемофілії"Запитайте у спеціалістів

Стасишин Олександра

Стасишин Олександра


Вiддiлення: Гематологія
Аблiкова Iрина

Аблiкова Iрина


Вiддiлення: Реабілітація
Красівська Валерія

Красівська Валерія


Вiддiлення: Лабораторія
Пiдписка на новини
   

 Наші журнали (PDF-формат)

 

  ... 

 

УВАГА! Інформація, розміщена на нашому сайті є довідковою або популярною і надається широкому колу читачів для обговорення. Призначення лікарських засобів повинно проводитися тільки кваліфікованим фахівцем, на підставі історії хвороби та результатів діагностики.

ВНИМАНИЕ! Информация, размещенная на нашем сайте является справочной или популярной и предоставляется широкому кругу читателей для обсуждения. Назначение лекарственных средств должно проводиться только квалифицированным специалистом, на основании истории болезни и результатов диагностики.

  

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання


Яндекс.Метрика
 

ГоловнаЗасідання з питання гемофілії в Державній адміністрації м. Києва (UA) 19.05.2017 Засідання з питання гемофілії в Державній адміністрації м. Києва (UA) (0)

18 травня 2017 року відбулось засідання з питання гемофілії в Державній адміністрації міста Києва. У засіданні взяли участь заступник голови Київської міської державної адміністрації М.Ю. Поворозник, директор ДОЗ КМДА Д.В. Турчак, заступник директора ДОЗ КМДА, начальник управління з організації медичної допомоги В.Г. Гінзбург та Голова правління ВТГ О.П. Шміло. У ході засідання було розроблено ряд напрямків у лікуванні пацієнтів з гемофілією міста Києва.
Зустріч ПРООН з представниками громадських організацій (UA) 19.05.2017 Зустріч ПРООН з представниками громадських організацій (UA) (0)

17 травня 2017 року ПРООН в Україні провели збори з представниками громадських організацій. Тема зборів: "Інформація про закупівлі препаратів за 2016 рік". Наразі тендери по дорослій та дитячій гемофілії відбулись.
Зустріч Голови ВТГ О.П. Шміло зі спеціалістом МОЗ О.А. Голубовською (UA) 18.05.2017 Зустріч Голови ВТГ О.П. Шміло зі спеціалістом МОЗ О.А. Голубовською (UA) (0)

16 травня 2017 року відбулась робоча зустріч Голови правління ВТГ О.П. Шміло з головним позаштатним спеціалістом МОЗ за спеціальностю "інфекційні хвороби" д.м.н. О.А. Голубовською. Було напрацьовано систему виявлення та подальшого лікування гепатитів у пацієнтів з гемофілією. Поки це пацієнти з гемофілією міста Києва, але в подальшому буде охвачено всі регіони України.
Нові підходи до стандартів якості надання медичної допомоги та їх можливі юридично-правові наслідки (UA) 14.05.2017 Нові підходи до стандартів якості надання медичної допомоги та їх можливі юридично-правові наслідки (UA) (0)

Роз’яснення основних змін, які стосуються кожного медичного працівника України за наказами МОЗ та законопроектами.
Хто наживається на закупівлі ліків (UA) 14.05.2017 Хто наживається на закупівлі ліків (UA) (0)

«Лікарські таємниці» розкажуть, чи стали міжнародні фонди панацеєю від корупції при закупівлі ліків. Гість студії - Андрій Висоцький, керівник Львівського осередку Всеукраїнського Товариства Гемофілії.
Министр здравоохранения Кыргызстана Талантбек Батыралиев: Мы взяли больного гемофилией Аската на работу в Минздрав (RU) 07.05.2017 Министр здравоохранения Кыргызстана Талантбек Батыралиев: Мы взяли больного гемофилией Аската на работу в Минздрав (RU) (0)

В канун Всемирного дня гемофилии министр здравоохранения Талантбек Батыралиев встретился с одним из представителей сообщества больных гемофилией в Кыргызстане Аскатом Букарбаевым.
Юрий Жулёв: гепатит С и гемофилия – как с этим жить и бороться (RU) 07.05.2017 Юрий Жулёв: гепатит С и гемофилия – как с этим жить и бороться (RU) (0)

Президент Всероссийского общества гемофилии, сопредседатель Всероссийского союза пациентов Юрий Жулёв — о гепатите С у больных гемофилией. Почему это важно? Потому что все больше людей с гемофилией умирают от этого вирусного заболевания, несмотря на появление современных высокоэффективных препаратов для лечения гепатита С.
Школа гемофілії і екскурсія у ретро-музей – м. Дніпро, 29 квітня 25.04.2017 Школа гемофілії і екскурсія у ретро-музей – м. Дніпро, 29 квітня (1)

29 квітня Дніпровський обласний осередок ВТГ проводить школу гемофілії.
Зустріч воротаря київського "Динамо" Максима Коваля з дітьми, хворими на гемофілію (UA) 22.04.2017 Зустріч воротаря київського "Динамо" Максима Коваля з дітьми, хворими на гемофілію (UA) (0)

Воротар київського "Динамо" Максим Коваль підтримав дітей, хворих на гемофілію. Під час підготовки до матчу "Динамо" з "Шахтарем", після одного з тренувань Максим знайшов час і приїхав на Грушевського, 3, щоб поспілкуватись, побуцати м'ячем, вручити подарунки особливим дітям. 
Хворим на гемофілію в регіонах бракує ліків, — Авер’янов 22.04.2017 Хворим на гемофілію в регіонах бракує ліків, — Авер’янов (0)

Фахівець піднімає проблему домашнього лікування гемофілії, що дозволить уникнути важких ускладнень хвороби.
До дня боротьби з гемофілією – екскурсія для дітей та зустріч із Максимом Ковалем (UA) 20.04.2017 До дня боротьби з гемофілією – екскурсія для дітей та зустріч із Максимом Ковалем (UA) (0)

За ініціативи ВООЗ та Всесвітньої Федерації Гемофілії 17 квітня проголошено Всесвітнім днем боротьби з гемофілією. Напередодні цього дня Фан-клуб «Динамо» Київ за сприяння Громадської організації «Всеукраїнське товариство гемофілії» та Благодійного фонду психологічної підтримки у кризових ситуаціях «Анкора» організував для дітей, хворих на гемофілію, екскурсію на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського.
Волинські діти з гемофілією залишились без життєво необхідних ліків (UA) 20.04.2017 Волинські діти з гемофілією залишились без життєво необхідних ліків (UA) (0)

Телепередача «Медичний журнал» (Луцьк) про проблеми волинських дітей, хворих на гемофілію.
Всесвітній день гемофілії - Закарпаття (UA) 19.04.2017 Всесвітній день гемофілії - Закарпаття (UA) (0)

Всесвітній день боротьби з гемофілією. Що це за хвороба, чому її називають “царською” і як живеться закарпатцям з цим захворюванням? Дивимось відео телеканалу ТИСА ...
Всесвітній день гемофілії - Полтава 19.04.2017 Всесвітній день гемофілії - Полтава (0)

У випадках достатньої підготовки хворого або його родини введення антигемофільних препаратів в ургентних випадках можна доручити їм. З цією метою хворого забезпечують необхідними препаратами для здійснення трансфузій в домашніх умовах. Це дозволяє значно швидше припинити кровотечу.

Новини 136 - 150 з 1442
Початок | Поперед. | 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 | Наст. | Кінець

 

Голосування


вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер: